Oeuvre van Mary Michon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="170" height="13" | Titel | width="90" | Functie | width="...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zesde klas]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Aan onze ouders]] | |||
| Productiemedewerker | |||
| Televisie | |||
| 1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Familie Wijntak]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1985 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een spannend bestaan]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | | | ||
| Regel 28: | Regel 56: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1989-1990 | | 1989-1990 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kanjers]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 1990 | |||
| | | | ||
| Regel 49: | Regel 84: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1997-1998 | | 1997-1998 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bezoekuur]] | |||
| Eindredacteur, Samensteller | |||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | | | ||
Versie van 22 jun 2011 15:03
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Dubbelleven | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| De zesde klas | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| Aan onze ouders | Productiemedewerker | Televisie | 1982 | |
| Familie Wijntak | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Een spannend bestaan | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Later | Eindredacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Kanjers | Scenarioschrijver | Televisie | 1990 | |
| Inspiratie | Redacteur, Eindredacteur | Televisie | 1992-1994 | |
| Voor het nageslacht | Redacteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Het andere gezicht | Eindredacteur | Televisie | 1997-1998 | |
| Bezoekuur | Eindredacteur, Samensteller | Televisie | 2000 |