Oeuvre van Mary Michon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een spannend bestaan]] | | height="13" | [[Een spannend bestaan]] | ||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Erven van toekomst]] | |||
| Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1986 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vurig van geest]] | |||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 110: | Regel 124: | ||
| height="13" | [[Bezoekuur]] | | height="13" | [[Bezoekuur]] | ||
| Eindredacteur, Samensteller | | Eindredacteur, Samensteller | ||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Chickies, Babies & Wannabees]] | |||
| Producent | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| | | | ||
Versie van 23 jun 2011 08:25
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Dubbelleven | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| De zesde klas | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| Aan onze ouders | Productiemedewerker | Televisie | 1982 | |
| Familie Wijntak | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Een spannend bestaan | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Erven van toekomst | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Vurig van geest | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Later | Eindredacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Kanjers | Scenarioschrijver | Televisie | 1990 | |
| Naar de sterren, naar de maan | Eindredacteur | Televisie | 1992 | |
| Inspiratie | Redacteur, Eindredacteur | Televisie | 1992-1994 | |
| In de zwevende hemel | Redacteur | Televisie | 1993 | |
| Voor het nageslacht | Redacteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Prima Donna | Eindredacteur | Televisie | 1994 | |
| Het andere gezicht | Eindredacteur | Televisie | 1997-1998 | |
| Bezoekuur | Eindredacteur, Samensteller | Televisie | 2000 | |
| Chickies, Babies & Wannabees | Producent | Televisie | 2000 |