Oeuvre van Mary Michon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oordeel, vooroordeel, veroordelen]] | |||
| Interviewer | |||
| Televisie | |||
| 1972 | |||
| | | | ||
Versie van 23 jun 2011 09:56
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Televisiedienst | Redacteur | Televisie | 1970 | |
| Diakonaat in rechtzaak | Productie | Televisie | 1971 | |
| Oordeel, vooroordeel, veroordelen | Interviewer | Televisie | 1972 | |
| En zij baarde een zoon | Redacteur | Televisie | 1975 | |
| Een brief van ... Emmy | Redacteur | Televisie | 1976 | |
| Dubbelleven | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| De zesde klas | Redacteur | Televisie | 1980 | |
| Aan onze ouders | Productiemedewerker | Televisie | 1982 | |
| Familie Wijntak | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1985 | |
| Een spannend bestaan | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Suif es in tussen aarde en hemel | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Erven van toekomst | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Vurig van geest | Redacteur | Televisie | 1986 | |
| Nog zoveel te doen | Redacteur | Televisie | 1987 | |
| Vrijwheid van dwang | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| M/V magazine | Verslaggever | Radio | 1989 | |
| Avonduur met kappen | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| Van zwijgen sterf je beetjes af | Scenarioschrijver | Televisie | 1989 | |
| Daar sta ik voor | Redacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Later | Eindredacteur | Televisie | 1989-1990 | |
| Kanjers | Scenarioschrijver | Televisie | 1990 | |
| Naar de sterren, naar de maan | Eindredacteur | Televisie | 1992 | |
| Inspiratie | Redacteur, Eindredacteur | Televisie | 1992-1994 | |
| In de zwevende hemel | Redacteur | Televisie | 1993 | |
| Voor het nageslacht | Redacteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Prima Donna | Eindredacteur | Televisie | 1994 | |
| Het andere gezicht | Eindredacteur, samensteller, interviewer | Televisie | 1997-1998 | |
| Werelden | Eindredacteur | Televisie | 1998 | |
| Samen op weg, een open vraag | Producent | Televisie | 1999 | |
| Bezoekuur | Eindredacteur, Samensteller | Televisie | 2000 | |
| Chickies, babies & wannabees | Producent | Televisie | 2000 |