Oeuvre van Harry Bannink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Oeuvre van Harry Bannink hernoemd naar Overzicht liedjes door Harry Bannink |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Harry Bannink| Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="188" height="13" | Titel | |||
| width="116" | Functie | |||
| width="98" | Medium | |||
| width="58" | Jaar | |||
| width="132" | Opmerking | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[O, kom er eens kijken]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wat kan me gebeuren?]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['t Is in de maand van mei, ja, ja]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Conny Stuart-show]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1966 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ja zuster, nee zuster]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1966-1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderzangfestival]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1966 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liedjes aan de kerk]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1967-1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderfestival]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1968 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Farce Majeure]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['t Schaep met de vijf Pooten]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
Versie van 12 sep 2011 09:53
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| O, kom er eens kijken | Componist | Televisie | 1960 | |
| Wat kan me gebeuren? | Componist | Televisie | 1960 | |
| 't Is in de maand van mei, ja, ja | Componist | Televisie | 1963 | |
| De Conny Stuart-show | Componist | Televisie | 1966 | |
| Ja zuster, nee zuster | Componist | Televisie | 1966-1968 | |
| Kinderzangfestival | Componist | Televisie | 1966 | |
| Liedjes aan de kerk | Componist | Televisie | 1967-1968 | |
| Kinderfestival | Componist | Televisie | 1968 | |
| Farce Majeure | Componist | Televisie | 1969 | |
| 't Schaep met de vijf Pooten | Componist | Televisie | 1969 |