Oeuvre Koert-Jan de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- st... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lieve lust]] | |||
| Acteur | |||
| 2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 6 okt 2008 15:17
| Titel | functie | jaar | medium |
| Bestemming Nederland | Presentator | 2008 | Televisie |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | Acteur | 2002 | Televisie |
| Goudkust | Acteur | 2001 | Televisie |
| House Vision | Presentator | 2008 | Televisie |
| Kees & Co | Acteur | 2001 | Televisie |
| Lieve lust | Acteur | 2005 | Televisie |