Oeuvre Els Salomons: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Suzanne verbergt iets]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1966 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kwintet Rob Hoeke]] | | height="13" | [[Kwintet Rob Hoeke]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Twistgesprekken met God]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 190: | Regel 204: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Eigentijds]] Van A tot Z | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Klop op de deur]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 225: | Regel 254: | ||
| 1978 - 1981 | | 1978 - 1981 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hé, kijk mij nou]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 4 jul 2013 20:22
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Driekwart in de middag | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| In ogenschouw | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Met de commissaris valt te praten | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Kasje Kauwgom | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Nieuwe gezichten | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Jan en alleman | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Vijftien rozen | decorontwerper | televisie | 1963 | afl. Something unspoken, 14-11-1063 |
| Hoe bestaat het | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Combo | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Eduard Falu | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Anywhere, anyhow, Enny Mols "De negende" | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Genie Pace zingt | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Voor wie zing je vogel | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Solistenconcert | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Lurelei cabaret | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Narretje Notedop | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Villon vervolgd | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Ik hou van Hollands | decorontwerper | televisie | 1965 - 1966 | |
| Zeg maar Jacco | decorontwerper | televisie | 1965 | Twee afleveringen: Afl. Met Dora Paulsen en afl. met Louise Rettich |
| Gilbert Becaud | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Suzanne verbergt iets | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| Kwintet Rob Hoeke | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Twistgesprekken met God | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Man en vrouw | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| God in Frankrijk | decorontwerper | televisie | 1968 | |
| Oebele | decorontwerper | televisie | 1968-1972 | |
| De allerminste onder de rijmers: Gerbrand Adriaensz Bredero | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| De spiegel uit Venetië | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Eigentijds Van A tot Z | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Klop op de deur | decorontwerper | televisie | 1970 |
|
| De sterkere | art director | televisie | 1973 | |
| De Film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1975 - 1979 | |
| Professor Vreemdeling | decorontwerper | televisie | 1977 | Herhaald in 1979 |
| Een stille liefde | art director | film | ||
| Sonja's goed nieuws show | decorontwerper | televisie | 1978 - 1981 | |
| Hé, kijk mij nou | decorontwerper | televisie | 1979 |
|
| De witte leugen | decorontwerper | televisie | 1981 | |
| Mensen zoals jij en ik | decorontwerper | televisie | 1982 | Aflevering: "De inbrekers/Het rijbewijs/Mijn vrouw is het einde" 11-01-1982, herhaald in 2007 |
| Dat is musical | decorontwerper | televisie | 1982 | |
| Ademloos | art director | film | 1983 |