Oeuvre Koert-Jan de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Televisie | | | Televisie | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bestemming Nederland]] | | height="13" | [[Bestemming Nederland]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
Versie van 13 okt 2008 07:46
| Titel | functie | jaar | medium |
| Goudkust | Acteur | 2001 | Televisie |
| Kees & Co | Acteur | 2001 | Televisie |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | Acteur | 2002 | Televisie |
| Kids Top20 | Presentator | 2004 | Televisie |
| Lieve lust | Acteur | 2005 | |
| Bestemming Nederland | Presentator | 2008 | Televisie |
| House Vision | Presentator | 2008 | Televisie |