Gouden Kalf scenario: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
|style="font-size:9pt" | [[Max Porcelijn]] | |style="font-size:9pt" | [[Max Porcelijn]] | ||
| [[Plan C]] | | [[Plan C]] | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | 2013 | |||
|style="font-size:9pt" | [[Alex van Warmerdam]] | |||
| [[Borgman]] | |||
|} | |} | ||
[[Gouden Kalf|Terug naar het overzicht Gouden Kalf]] | [[Gouden Kalf|Terug naar het overzicht Gouden Kalf]] | ||
Versie van 25 nov 2014 14:17
Terug naar het overzicht Gouden Kalf
| jaartal | Auteurs | Filmtitel |
| 1999 | Ger Poppelaars en Timo Veltkamp, | Missing Link |
| 2000 | Simon de Waal | Lek |
| 2001 | Lodewijk Crijns en Kim van Kooten | Met grote blijdschap |
| 2002 | Edwin de Vries | The discovery of heaven |
| 2003 | Pieter Kuijpers en Paul Jan Nelissen | Van God los |
| 2004 | Mischa Alexander | Ellis in glamourland |
| 2005 | Tamara Bos | Het paard van Sinterklaas |
| 2006 | Alex van Warmerdam | Ober |
| 2007 | Peter Greenaway | Nightwatching |
| 2008 | Jan Eilander en Jolein Laarman | Het zusje van Katia |
| 2009 | Alex van Warmerdam | De laatste dagen van Emma Blank |
| 2010 | Helena van der Meulen | Joy |
| 2011 | Nanouk Leopold | Brownian movement |
| 2012 | Max Porcelijn | Plan C |
| 2013 | Alex van Warmerdam | Borgman |