Oeuvre van Jan Nonhof: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| televisie | | televisie | ||
| rol van Octo ''(vast)'' | | rol van Octo ''(vast)'' | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Totally Spies!'' <br />(animatieserie) | |||
| stem | |||
| 2004-2006,<br />2013-heden | |||
| televisie | |||
| rol van Jerry ''(vast)'' | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 12 dec 2014 10:31
- Dit artikel is een beginnetje. U wordt uitgenodigd om op 'bewerken' te klikken en dit artikel aan te vullen.
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| De SpongeBob SquarePants Film (animatiefilm) |
stem | 2005 | televisie | rol van Octo (vast) |
| SpongeBob SquarePants (animatieserie) |
stem | 2004-heden | televisie | rol van Octo (vast) |
| Totally Spies! (animatieserie) |
stem | 2004-2006, 2013-heden |
televisie | rol van Jerry (vast) |
| Pokémon: De Terugkeer van Mewtwo (animatiefilm) |
stem | 2001 | dvd / vhs | rol van Meowth (vast) |
| Pokémon: In de Greep van het Onbekende (animatiefilm) |
stem | 2001 | bioscoop | rol van Meowth (vast) |
| Pokémon: Op Eigen Kracht (animatiefilm) |
stem | 2000 | bioscoop | rol van Meowth (vast) |
| Pokémon: Mewtwo Slaat Terug (animatiefilm) |
stem | 2000 | bioscoop | rol van Meowth (vast) |
| Pokémon (animatieserie) |
stem | 1999-heden | televisie | rol van Meowth (vast) |