Oeuvre Jeroen van Inkel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Countdown]] | ||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1988, 1990-1991 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Top 40]] | |||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1989- | | 1988-1990 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rock over Europe]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1989-1990 | |||
| | | | ||
| Regel 70: | Regel 84: | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1991-1992 | | 1991-1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica goes America]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rinkeldekinkel TV (van Inkel's Choice)]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1992-1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica goes Asia]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mega Music Dance Experience]] | |||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 1993, 1995 | |||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 126: | ||
| Radio | | Radio | ||
| 2005-2008 | | 2005-2008 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lotte]] | |||
| [[Acteur]] | |||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | | | ||
Versie van 10 nov 2008 15:38
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Oh, Wat een nacht! | Presentator | Radio | 1983-1984 | |
| Bart & van Inkel | Presentator | Radio | 1984 | |
| De Stemband | Presentator | Radio | 1984-1984 | |
| Rinkeldekinkel | Presentator | Radio | 1985-1987, 1992-1995 | |
| Fiction Factory | Presentator | Radio | 1987 | |
| Ook Goeiemorgen | Presentator | Radio | 1987-1988 | |
| Stenders & van Inkel | Presentator | Radio | 1987-1991 | |
| Countdown | Presentator | Televisie | 1988, 1990-1991 | |
| Top 40 | Presentator | Radio | 1988-1990 | |
| Rock over Europe | Presentator | Televisie | 1989-1990 | |
| Dinges & van Inkel | Presentator | Radio | 1991-1992 | |
| Veronica goes America | Presentator | Televisie | 1992 | |
| Rinkeldekinkel TV (van Inkel's Choice) | Presentator | Televisie | 1992-1993 | |
| Veronica goes Asia | Presentator | Televisie | 1993 | |
| Mega Music Dance Experience | Presentator | Televisie | 1993, 1995 | |
| Je dag is goed | Presentator | Radio | 2005-2008 | |
| Het foute uur | Presentator | Radio | 2005-2008 | |
| Lotte | Acteur | Televisie | 2007 | |
| Q & Q | Presentator | Radio | 2008-heden | |
| Van Inkel in de middag | Presentator | Radio | 2008-heden |