Oeuvre van Harm Edens: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[Harm Edens|Terug naar biografie]] | ||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="60" | jaar | | width="60" | jaar | ||
| width="163" | opmerking | | width="163" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Zoethouden]] | | height="26" | [[Zoethouden]] | ||
| Redacteur | | Redacteur, Scriptbewerking | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Regel 29: | Regel 22: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1988-1991 | | 1988-1991 | ||
| | | | ||
| Regel 50: | Regel 36: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1993-1994 | | 1993-1994 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 64: | Regel 50: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1994-1995 | | 1994-1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dit was het nieuws]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1996-2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gouden Harpen gala]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1998-2000 | |||
| | | | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" | | * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dat was het nieuws dit wordt het nieuws]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blof komt boven]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Gouden Beeld]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Just for laughs]] | | height="38" | [[Just for laughs]] | ||
| Samensteller, Tekstschrijver | | Samensteller, Tekstschrijver, Presentatie | ||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS publieksprijs]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Una voce speziale]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 109: | Regel 144: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Cliniclowns nacht van de lach]] | ||
| | | Scenarioschrijver | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| * | | *Voor het onderdeel "Medisch Centrum West" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[The making of the TV kapper]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De hof van Edens]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 2001-2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 130: | Regel 172: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[TROS triviant]] | ||
| | | Commentator | ||
| Televisie | |||
| 2002 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Finale Gouden Loeki 2003]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het nationaal songfestival 2003]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oh! Oh? Den Haag]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voorronde nationaal songfestival]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Regel 142: | Regel 212: | ||
| 2003-2004 | | 2003-2004 | ||
| * Voor het onderdeel "Café de Wereld" | | * Voor het onderdeel "Café de Wereld" | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS jongerenforum]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2003-2005 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De finale Gouden Loeki 2004]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 148: | Regel 232: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[AVRO wilde wereldreizen]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2005 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jungle jury]] | |||
| Scenarioschrijver | |||
| Televisie | |||
| 2005 | |||
| | | | ||
| Regel 158: | Regel 256: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sponsor loterij winnaar van de week]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hoe zit dat?]] | |||
| Commentator | |||
| Televisie | |||
| 2006 | |||
| | | | ||
| Regel 179: | Regel 284: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De nationale geheugentest]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Herinnert u zich deze nog?]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Klimaatshow]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NCRV's nationale nieuwsquiz]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Leraar van het jaar]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2007-2008 | | 2007-2008 | ||
| Regel 186: | Regel 319: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Talenwonders!]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | |||
| 2007-2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Casa Luna]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 2007-2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nationale geheugentest 2008]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knowing me knowing you]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NCRV's nationale nieuwsquiz 2008]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Op z'n Spaans]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2008 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[On air]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Regel 202: | Regel 370: | ||
[[ | [[Harm Edens|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 5 aug 2009 15:48
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Zoethouden | Redacteur, Scriptbewerking | Televisie | 1988 | |
| Laat maar zitten | Scenarioschrijver | Televisie | 1988-1991 | |
| In de Vlaamsche pot | Acteur, Scenarioschrijver | Televisie | 1992-1994 | * Speelt een gastrol in de aflevering "Dienstplicht" uit 1992 |
| 12 steden, 13 ongelukken | Scenarioschrijver | Televisie | 1993-1994 | |
| 't Zonnetje in huis | Scenarioschrijver | Televisie | 1993-2003 | |
| SamSam | Scenarioschrijver | Televisie | 1994-1995 | |
| Dit was het nieuws | Presentator | Televisie | 1996-2009 | |
| Gouden Harpen gala | Presentator | Televisie | 1998-2000 | |
| Medisch Centrum Muis | Scenarioschrijver | Televisie | 1994 | |
| De Sylvia Millecam show | Scenarioschrijver | Televisie | 1995 | |
| Studio Nonsens | Scenarioschrijver | Televisie | 1996 | |
| Baantjer | Scenarioschrijver | Televisie | 1998 | * Is verantwoordelijk voor de aflevering "De Cock en de moord zonder effect" |
| Dat was het nieuws dit wordt het nieuws | Presentator | Televisie | 1998 | |
| Blof komt boven | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Het Gouden Beeld | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Just for laughs | Samensteller, Tekstschrijver, Presentatie | Televisie | 1999 | |
| TROS publieksprijs | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Una voce speziale | Presentator | Televisie | 1999 | |
| Hij en Julia | Scenarioschrijver | Televisie | 2000 | |
| Cliniclowns nacht van de lach | Scenarioschrijver | Televisie | 2001 | *Voor het onderdeel "Medisch Centrum West" |
| The making of the TV kapper | Presentator | Televisie | 2001 | |
| De hof van Edens | Presentator | Radio | 2001-2002 | |
| Gemeentebelangen | Scenarioschrijver | Televisie | 2002-2003 | |
| TROS triviant | Commentator | Televisie | 2002 | |
| Finale Gouden Loeki 2003 | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Het nationaal songfestival 2003 | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Oh! Oh? Den Haag | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Voorronde nationaal songfestival | Presentator | Televisie | 2003 | |
| VARA laat | Scenarioschrijver | Televisie | 2003-2004 | * Voor het onderdeel "Café de Wereld" |
| TROS jongerenforum | Presentator | Televisie | 2003-2005 | |
| De finale Gouden Loeki 2004 | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Ticket | Presentator | Televisie | 2004 | |
| AVRO wilde wereldreizen | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Jungle jury | Scenarioschrijver | Televisie | 2005 | |
| Samen | Scenarioschrijver | Televisie | 2005 | |
| Sponsor loterij winnaar van de week | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Hoe zit dat? | Commentator | Televisie | 2006 | |
| Met een been in het graf | Scenarioschrijver | Televisie | 2006 | |
| Rauw | Scenarioschrijver | Televisie | 2006 | |
| De nationale geheugentest | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Herinnert u zich deze nog? | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Klimaatshow | Presentator | Televisie | 2007 | |
| NCRV's nationale nieuwsquiz | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Leraar van het jaar | Presentator | Televisie | 2007-2008 | |
| Talenwonders! | Presentator | Televisie | 2007-2008 | |
| Casa Luna | Presentator | Radio | 2007-2009 | |
| De nationale geheugentest 2008 | Presentator | Televisie | 2008 | |
| Knowing me knowing you | Presentator | Televisie | 2008 | |
| NCRV's nationale nieuwsquiz 2008 | Presentator | Televisie | 2008 | |
| Op z'n Spaans | Presentator | Televisie | 2008 | |
| On air | Presentator | Televisie | 2009 |