Gallery: Vader en zoon: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set bij Floris en Fakir=== Werkfoto's geschoten op de set van ''Vader en zoon'' in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 40: Regel 40:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-14.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74427-kb2-14.png|thumb|200px]]
|}
|}


[[Floris|Terug naar productie]]
[[Floris|Terug naar productie]]

Versie van 3 nov 2009 11:56

Op de set bij Floris en Fakir

Werkfoto's geschoten op de set van Vader en zoon in 1974. De foto's zijn genomen tijdens de opnames van aflevering 2 "Een leuk fris meisje".

Terug naar productie