Oeuvre van Marc Klein Essink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="230" height="13" | Titel | width="116" | Functie |...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Medisch Centrum West]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1988-1993 | |||
| | | | ||
| Regel 73: | Regel 80: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Coverstory]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1993 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[BNN: K.R.S.T.M.S.]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Consult]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baantjer]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Trauma 24/7]] | |||
| acteur | |||
| televisie | |||
| 2002 | |||
| | |||
Versie van 10 feb 2010 14:23
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Brandende liefde | acteur | bioscoop | 1983 | |
| In de schaduw van de overwinning | acteur | bioscoop | 1986 | |
| De aanslag | acteur | bioscoop | 1986 | bijrol |
| Mama is boos! | acteur | bioscoop | 1986 | |
| Dossier Verhulst | acteur | televisie | 1986 | gastrol |
| In naam van Oranje | acteur | televisie | 1987 | |
| Grijpstra en de Gier 2: De ratelrat | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Malacca | acteur | bioscoop | 1987 | |
| Medisch Centrum West | acteur | televisie | 1988-1993 | |
| De brug | acteur | televisie | 1990 | |
| Coverstory | acteur | televisie | 1993 | gastrol |
| BNN: K.R.S.T.M.S. | acteur | televisie | 1995 | |
| Consult | acteur | televisie | 1996 | |
| Baantjer | acteur | televisie | 1999 | gastrol |
| Trauma 24/7 | acteur | televisie | 2002 |
|