Oeuvre Aad van den Heuvel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 160: | Regel 160: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met het oog op morgen]] | |||
| presentator | |||
| 1977-1988 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 174: | Regel 181: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1981-1983 | | 1981-1983 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Moeten we elkaar blijven bekeren?]] | |||
| presentator | |||
| 1982 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 195: | Regel 209: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Middageditie]] | |||
| presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 266: | Regel 287: | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Na de zegen]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 285: | Regel 313: | ||
| height="13" | [[BV De wereld]] | | height="13" | [[BV De wereld]] | ||
| presentator, eindredacteur | | presentator, eindredacteur | ||
| 1999-2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kruispunt]] | |||
| commentator | |||
| 1999-2000 | | 1999-2000 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 293: | Regel 328: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1999-2000 | | 1999-2000 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mystrix]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Llink thema-avond voedselcrisis]] | |||
| presentator | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Memo]] | |||
| redacteur | |||
| onbekend | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 21 jun 2010 14:15
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| De weg | verslaggever, regisseur | 1960 | Televisie | |
| Brandpunt | redacteur, verslaggever, presentator | 1960-1992 | Televisie | |
| De wijde wereld | samensteller | 1961 | Televisie | |
| Achtergronden van de prestatie | presentator, samensteller | 1962 | Televisie | |
| Herdenking prinses Wilhelmina | presentator | 1962 | Televisie | |
| Het duiken naar sponzen in Griekse wateren | commentator | 1962 | Televisie | |
| In woord en beeld | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Joegoslavië exit | presentator | 1962 | Televisie | |
| Koninklijke receptie | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Acht maal Europa Cup | presentator, samensteller | 1963 | Televisie | |
| Kenmerk | presentator | 1963-1965 | Televisie | |
| Grenzen van de prestatie | regisseur | 1963 | Televisie | |
| Gymnastiek | regisseur | 1963 | Televisie | |
| De sportieve prestatie | presentator, samensteller, regisseur | 1963 | Televisie | |
| Europese roeikampioenschappen | regisseur | 1964 | Televisie | |
| Aankondiging verloving prinses Beatrix en Claus von Amsberg | commentator | 1965 | Televisie | |
| Europees panorama | presentator | 1966 | Televisie | |
| Brandpunt-buitenspel | presentator, samensteller | 1968 | Televisie | |
| Achtergronden van de Bijbel | commentator | 1969 | Televisie | |
| Afghanistan | samensteller, regisseur | 1969 | Televisie | |
| Hier en nu; Brandpunt | redacteur | 1970 | Televisie | |
| De reportage | regisseur | 1976 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | presentator | 1977-1988 | Televisie | |
| Echo | verslaggever | 1979 | Radio | |
| De spijker op zijn kop show | presentator | 1981-1983 | Televisie | |
| Moeten we elkaar blijven bekeren? | presentator | 1982 | Televisie | |
| De ver van mijn bed show | redacteur | 1982-1985 | Televisie | |
| De journalisten | commentator, redacteur | 1984 | Televisie | |
| Europa | presentator | 1984 | Televisie | |
| Middageditie | presentator | 1985 | Televisie | |
| Een verre opdracht | regisseur, redacteur | 1985, 1988 | Televisie | |
| Gedane zaken | presentator, redacteur | 1986 | Televisie | |
| Het zout in de pap | verslaggever | 1987 | Radio | |
| Hoofdpersoon | redacteur | 1987-1988 | Radio | |
| Haal het doek maar op | presentator | 1988 | Televisie | |
| Het televisieprogramma | presentator | 1988 | Televisie | |
| De zomer van 1990 | presentator | 1990 | Televisie | |
| Hulp helpt | presentator, redacteur | 1991 | Televisie | |
| Ik heb al een boek | presentator | 1991-1996 | Televisie | |
| 1000 km voor de boeg | presentator, eindredacteur | 1992 | Televisie | |
| Na de zegen | presentator | 1994 | Radio | |
| Documentaires | eindredacteur, samensteller | 1997 | Televisie | |
| De dag van Joli | presentator | 1999 | Televisie | |
| BV De wereld | presentator, eindredacteur | 1999-2000 | Televisie | |
| Kruispunt | commentator | 1999-2000 | Televisie | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | presentator | 1999-2000 | Televisie | |
| Mystrix | scenarioschrijver | 2008 | Televisie | |
| Llink thema-avond voedselcrisis | presentator | 2008 | Televisie | |
| Memo | redacteur | onbekend | Televisie |