Oeuvre De Beeldbrigade: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
k Oeuvre: De Beeldbrigade hernoemd naar Oeuvre De Beeldbrigade |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
| [[NET5]] | | [[NET5]] | ||
| 2008-heden | | 2008-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wie is Di-rect?]] | |||
| [[BNN]] | |||
| 2009 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 14 sep 2010 09:01
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| BUSetas | V8 | ? | Televisie | |
| Boys dreamz | RTL4 | ? | Televisie | |
| Vakantiejournaal | SBS6 | ? | Televisie | |
| Born2cook | SBS6, NET5 | ?-heden | Televisie | |
| Samenwonen | NET5 | 2004-2007 | Televisie | |
| Het blok | NET5 | 2004-2008, 2010 | Televisie | |
| Je leven in de steigers | Talpa, RTL4 | 2005, 2007 | Televisie | |
| De bruiloft van | Talpa, RTL4 | 2006-2009 | Televisie | |
| Buurt op stelten | Talpa, RTL4 | 2006-2009 | Televisie | |
| Help! pappa kookt | RTL4 | 2007 | Televisie | |
| Waar is de Mol? | Veronica | 2008 | Televisie | |
| Smaken verschillen | NET5 | 2008-heden | Televisie | |
| Wie is Di-rect? | BNN | 2009 | Televisie |