Oeuvre Petra van Seventer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hid...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="55" | medium | | width="55" | medium | ||
| width="177" | opmerking | | width="177" | opmerking | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Amnesty international]] | |||
| Presentator | |||
| 1973 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 29: | Regel 36: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Gershwin festival]] | |||
| Commentator | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Prins Willem Alexander in de raad van state]] | |||
| Commentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Iras het onderkoelde oog]] | |||
| Commentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Vrouwen in verzet]] | |||
| Commentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 48: | Regel 84: | ||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1987 - 1988 | | 1987 - 1988 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Van arbeidersvrouwen en vrouwenarbeid]] | |||
| Commentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Thuiswerk Nederlanders]] | |||
| Commentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 53: | Regel 103: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Panoramiek]] | | height="13" | [[Panoramiek]] | ||
| Commentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De banden van het verdriet]] | |||
| Commentator | |||
| 1989 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Vlekkeloos]] | |||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Regel 64: | Regel 128: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 70: | Regel 133: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1989-1990 | | 1989-1990 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Overleven, omgaan met armoede]] | |||
| Commentator | |||
| 1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Staatsbezoek aan Ierland]] | |||
| Commentator | |||
| 1990 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 77: | Regel 154: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kerstmis in Europa]] | |||
| Commentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[God woont in India]] | |||
| Commentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De tijd van je leven]] | |||
| Commentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De verstrarring doorbroken]] | |||
| Commentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 117: | Regel 222: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Het ontstaan van het moderne Nederland]] | | height="13" | [[Het ontstaan van het moderne Nederland]] | ||
| Commentator | |||
| 1996 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het opperste dienstgebouw, het raadhuis van Dudok]] | |||
| Commentator | |||
| 1996 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Geef mij maar een boek VI]] | |||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Regel 124: | Regel 243: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Zig zag 7/8]] | | height="13" | [[Zig zag 7/8]] | ||
| Commentator | |||
| 1997 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Zomerbeestjes]] | |||
| Commentator | |||
| 1997 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Geen plaats in de herberg]] | |||
| Commentator | | Commentator | ||
| 1997 | | 1997 | ||
Versie van 26 okt 2010 14:46
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Amnesty international | Presentator | 1973 | Televisie | |
| Wat gebeurt er deze maand | Presentator, productie | 1980 | Televisie | |
| Insekten | Commentator | 1982 | Televisie | |
| Nationale viering bevrijdingsdag | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Gershwin festival | Commentator | 1984 | Televisie | |
| Prins Willem Alexander in de raad van state | Commentator | 1985 | Televisie | |
| Iras het onderkoelde oog | Commentator | 1985 | Televisie | |
| Vrouwen in verzet | Commentator | 1985 | Televisie |
|
| Markant | Commentator | 1986, 1990,1992 | Televisie | |
| Weer en klimaat | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Werken aan werk | Commentator | 1987 - 1988 | Televisie | |
| Van arbeidersvrouwen en vrouwenarbeid | Commentator | 1988 | Televisie | |
| Thuiswerk Nederlanders | Commentator | 1988 | Televisie | |
| Panoramiek | Commentator | 1989 | Televisie | |
| De banden van het verdriet | Commentator | 1989 | Televisie | |
| Vlekkeloos | Commentator | 1989 | Televisie | |
| De positie van de vrouw | Commentator | 1989 | Televisie | |
| English spoken | Presentator | 1989-1990 | Televisie | |
| Overleven, omgaan met armoede | Commentator | 1990 | Televisie | |
| Staatsbezoek aan Ierland | Commentator | 1990 | Televisie | |
| Oorlog in de Golf | Presentator | 1991 | Televisie | |
| Kerstmis in Europa | Commentator | 1992 | Televisie | |
| God woont in India | Commentator | 1992 | Televisie | |
| De tijd van je leven | Commentator | 1993 | Televisie | |
| De verstrarring doorbroken | Commentator | 1993 | Televisie | |
| Een rondje DNA | Commentator, montage | 1994 | Televisie | |
| NOS dans | Commentator | 1994 | Televisie | |
| Dieren van ver | Commentator | 1994 | Televisie | |
| Antenne | Commentator | 1995 | Televisie | |
| Radionieuws | Presentator | 1995,1997-1998 | Radio | |
| Het ontstaan van het moderne Nederland | Commentator | 1996 | Televisie | |
| Het opperste dienstgebouw, het raadhuis van Dudok | Commentator | 1996 | Televisie | |
| Geef mij maar een boek VI | Commentator | 1996 | Televisie | |
| Zig zag 7/8 | Commentator | 1997 | Televisie | |
| Zomerbeestjes | Commentator | 1997 | Televisie | |
| Geen plaats in de herberg | Commentator | 1997 | Televisie | |
| Puur natuur | Commentator | 1997 - 1998 | Televisie | |
| Werelden | Commentator | 1998 | Radio | |
| Dossier geschiedenis | Commentator | 1998 | Televisie | |
| Op weg naar verzoening | Commentator | 1998 | Televisie | |
| Vakkenwijzer 7/8 | Commentator | 1999 | Televisie | |
| Ken je klassiekers | Commentator | 1999 | Televisie | |
| Scenario 2015: de toekomst van Nederland | Commentator | 2000 | Televisie | |
| Radio 1 Journaal | Verslaggever | 2001 | Radio | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | Omroeper | 2001 | Televisie |