Oeuvre Birgit Gantzert: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Hersengymnastiek]] | | height="13" valign="bottom" | [[Hersengymnastiek]] | ||
| valign="bottom" | presentator | |||
| valign="bottom" | 1989 | |||
| valign="bottom" | Radio | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[The trouble-shooter]] | |||
| valign="bottom" | presentator | | valign="bottom" | presentator | ||
| valign="bottom" | 1989 | | valign="bottom" | 1989 | ||
Versie van 9 nov 2010 08:37
| Titel | functie | jaartal | medium |
| 13 speciaal | presentator | 1976 | Radio |
| Praatpaal-per adres | presentator | 1982 | Radio |
| Praatpaal 15 | presentator | 1979-1981 | Radio |
| Buutvrij | presentator | 1986 | Radio |
| De zwevende hemel | presentator | 1984-1986 | radio |
| Jeugdjournaal | presentator | 1986-1988 | televisie |
| De vonk | verslaggever | 1987 | Radio |
| Kijk uit, Nederland 3 | presentator | 1988 | televisie |
| Coupe soleil | presentator | 1988 | Radio |
| De stofzuiger | presentator | 1989 | Radio |
| Hersengymnastiek | presentator | 1989 | Radio |
| The trouble-shooter | presentator | 1989 | Radio |
| AVRO een | presentator | 1990 | Radio |
| Post!! | presentator | 1990-1991 | televisie |
| Uit de kleren | commentaar | 1993 | televisie |