Gallery: Als er geen zwarten bestonden, moesten ze worden uitgevonden: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006975_011_con.png|thumb|200px|John Lanting en Jan Grefe]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001006975_011_con.png|thumb|200px|John Lanting en Jan Grefe]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006975_012_con.png|thumb|200px|]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001006975_012_con.png|thumb|200px|]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_001_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_002_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_003_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_004_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_005_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_006_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_007_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_008_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_009_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_010_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_011_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_012_con.png|thumb|200px|]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_013_con.png|thumb|200px|]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001006979_014_con.png|thumb|200px|]] | |||
|} | |} |
Versie van 20 jun 2011 12:13
Werkopnamen
Enkele foto's geschoten op de set van Als er geen zwarten bestonden, moesten ze worden uitgevonden . Te zien zijn o.a. acteurs, Ton Lutz, Ben Aerden, Lex Schoorel, Huub Broos, Jan Grefe, Annie Leenders, Louis van Dijk en Ton van Duinhoven