Oeuvre van Aliona van der Horst: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Aliona van der Horst heeft vijf internationaal onderscheiden documentaires op haar naam staan. Ze is geboren in Moskou en getogen in Nederland, dochter van een Rus...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Aliona van der Horst | [[Aliona van der Horst|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| width="265" height="13" | Titel | |||
| width="128" | Maker | |||
| width="80" | Jaar | |||
| width="50" | Medium | |||
| width="90" | Opmerkingen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dame met het witte hoedje]] | |||
| regisseur | |||
| 1997 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Vast aan de ketting]] | |||
| regisseur | |||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[Yoy]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kiev]] | |||
| regisseur | |||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[Diogenes]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het rode doosje]] | |||
| regisseur | |||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[Ik ben boos]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het staat niet op zijn hoofd geschreven]] | |||
| regisseur | |||
| 2000 | |||
| televisie | |||
| serie [[Stappen]] | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Na de lente van '68: een kleine liefdesgeschiedenis]] | |||
| regisseur | |||
| 2000 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Opgelucht]] | |||
| regisseur | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[Rauw op je dak]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Passie voor de Hermitage]] | |||
| regisseur | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| documentaireserie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[The Hermitage Dwellers]] | |||
| regisseur | |||
| 2000 | |||
| film | |||
| gebaseerd op documentaireserie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Voices of Bam]] | |||
| regisseur | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Verander de wereld]] en [[Wereldberoemd in kleine kring]] | |||
| regisseur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[Allemaal film]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Boris Ryzhy]] | |||
| regisseur | |||
| 2008 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[The more you know, the less you need]] | |||
| regisseur | |||
| 2010 | |||
| televisie | |||
| serie ''[[De magie van wetenschap]]'' | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Water children]] | |||
| regisseur | |||
| 2011 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Don't shoot the messenger]] | |||
| regisseur | |||
| 2013 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Liefde is aardappelen]] | |||
| regisseur | |||
| 2017 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Gerlach]] | |||
| regisseur | |||
| 2023 | |||
| film | |||
| |
Huidige versie van 21 mei 2024 om 14:14
Titel | Maker | Jaar | Medium | Opmerkingen | |
Dame met het witte hoedje | regisseur | 1997 | televisie | ||
Vast aan de ketting | regisseur | 1998 | televisie | serie Yoy | |
Kiev | regisseur | 1998 | televisie | serie Diogenes | |
Het rode doosje | regisseur | 1998 | televisie | serie Ik ben boos | |
Het staat niet op zijn hoofd geschreven | regisseur | 2000 | televisie | serie Stappen | |
Na de lente van '68: een kleine liefdesgeschiedenis | regisseur | 2000 | televisie | ||
Opgelucht | regisseur | 2003 | televisie | serie Rauw op je dak | |
Passie voor de Hermitage | regisseur | 2003 | televisie | documentaireserie | |
The Hermitage Dwellers | regisseur | 2000 | film | gebaseerd op documentaireserie | |
Voices of Bam | regisseur | 2006 | televisie | ||
Verander de wereld en Wereldberoemd in kleine kring | regisseur | 2007 | televisie | serie Allemaal film | |
Boris Ryzhy | regisseur | 2008 | televisie | ||
The more you know, the less you need | regisseur | 2010 | televisie | serie De magie van wetenschap | |
Water children | regisseur | 2011 | televisie | ||
Don't shoot the messenger | regisseur | 2013 | televisie | ||
Liefde is aardappelen | regisseur | 2017 | film | ||
Gerlach | regisseur | 2023 | film |