Gallery: Pension Hommeles: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Liselotte Doeswijk (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(6 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set deel 1===
===Decorschetsen van Fokke Duetz===
Potloodschetsen van decorontwerper [[Fokke Duetz]] voor ''Pension Hommeles''.
 
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:FTA001056399_016_con.png|thumb|200px|VARA [[Pension Hommeles]] 02-11-1957]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:FTA001056400_004_con.png|thumb|200px|VARA [[Pension Hommeles]] 19-11-1958]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:FTA001056400_006_con.png|thumb|200px|VARA [[Pension Hommeles]] 24-05-1959]]
|}
 
===Kamers kijken===


Enkele foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 5 oktober 1957 tijdens de opnames van aflevering 1 "Kamers kijken". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Mimi Kok]], [[Walter Kous]] en [[Donald Jones]]  
Enkele foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 5 oktober 1957 tijdens de opnames van aflevering 1 "Kamers kijken". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Mimi Kok]], [[Walter Kous]] en [[Donald Jones]]  
Regel 11: Regel 21:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57233-4_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-4_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-5_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-5_pos.png|thumb|200px|[[Donald Jones]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-6_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-6_pos.png|thumb|200px]]


Regel 21: Regel 31:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57233-10_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-10_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-11_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-11_pos.png|thumb|200px|[[Donald Jones]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-12_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57233-12_pos.png|thumb|200px|[[Donald Jones]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 39: Regel 49:
|}
|}


===Op de set deel 2===
===Twiet-twiet-twiet===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 2 november 1957 tijdens opnames van aflevering 2 "Twiet-twiet-twiet".
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 2 november 1957 tijdens opnames van aflevering 2 "Twiet-twiet-twiet".
Regel 84: Regel 94:
|}
|}


===Op de set deel 3===
===Franse slag===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 30 november 1957 tijdens opnames van aflevering 3 "Franse slag". Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mary Dresselhuys]] en [[Henk van Ulsen]].
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 30 november 1957 tijdens opnames van aflevering 3 "Franse slag". Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mary Dresselhuys]] en [[Henk van Ulsen]].
Regel 90: Regel 100:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57284-1.png|thumb|200px|[[Mimi Kok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57284-1.png|thumb|200px|[[Maya Bouma]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57284-2.png|thumb|200px|[[Mimi Kok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57284-2.png|thumb|200px|[[Mimi Kok]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57284-3.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57284-3.png|thumb|200px]]
Regel 131: Regel 141:
|}
|}


===Op de set deel 4===
===Ketoto===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 28 december 1957 tijdens opnames van aflevering 4 "Ketoto". Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Rob van der Bas]] en [[Henk van Ulsen]].
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 28 december 1957 tijdens opnames van aflevering 4 "Ketoto". Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Rob van der Bas]] en [[Henk van Ulsen]].
Regel 172: Regel 182:
|}
|}


===Op de set deel 5===
===Nattigheid===


Enkele foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 1 februari 1958 tijdens de opnames van aflevering 5 "Nattigheid". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Maya Bouman]], [[Mimi Kok]], [[Henk van Ulsen]] en [[Donald Jones]]  
Enkele foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 1 februari 1958 tijdens de opnames van aflevering 5 "Nattigheid". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Maya Bouman]], [[Mimi Kok]], [[Henk van Ulsen]] en [[Donald Jones]]  
Regel 197: Regel 207:
|}
|}


===Op de set deel 6===
===Deze kant boven===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 1 maart 1958 tijdens opnames van aflevering 6 "Deze kant boven". Te zien zijn [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mieke Verstraete]], [[Mimi Kok]] en [[Walter Kous]] en [[Ramses Shaffy]].
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 1 maart 1958 tijdens opnames van aflevering 6 "Deze kant boven". Te zien zijn [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mieke Verstraete]], [[Mimi Kok]] en [[Walter Kous]] en [[Ramses Shaffy]].
Regel 243: Regel 253:
|}
|}


===Op de set deel 7===
===Hop-hop-hop===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 26 april 1958 tijdens opnames van aflevering 8 "Hop-hop-hop". Te zien zijn [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mieke Verstraete]], [[Henk van Ulsen]] en [[Robert Kous]]. Deze aflevering is bij uitzondering niet door de [[VARA]], maar door de [[VPRO]] uitgezonden.
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 26 april 1958 tijdens opnames van aflevering 8 "Hop-hop-hop". Te zien zijn [[Maya Bouma]], [[Donald Jones]], [[Mieke Verstraete]], [[Henk van Ulsen]] en [[Robert Kous]]. Deze aflevering is bij uitzondering niet door de [[VARA]], maar door de [[VPRO]] uitgezonden.
Regel 272: Regel 282:
|}
|}


===Op de set deel 8===
==='t Had zo mooi kunnen ===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 10 mei 1958 tijdens opnames van aflevering 9 '''t Had zo mooi kunnen zijn''. Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Mimi Kok]], [[Donald Jones]] en [[Ko van Dijk]].
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 10 mei 1958 tijdens opnames van aflevering 9 '''t Had zo mooi kunnen zijn''. Te zien zijn o.a. [[Maya Bouma]], [[Mimi Kok]], [[Donald Jones]] en [[Ko van Dijk]].
Regel 313: Regel 323:
|}
|}


===Op de set deel 9===
===Gewoon als iedereen===


Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 2 februari 1959 tijdens opnames van aflevering 14 "Gewoon als iedereen". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Kees Brusse]], [[Donald Jones]], [[Maya Bouma]], [[Ank van der Moer]] en [[Guus Hermus]].
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 2 februari 1959 tijdens opnames van aflevering 14 "Gewoon als iedereen". Te zien zijn [[Mieke Verstraete]], [[Kees Brusse]], [[Donald Jones]], [[Maya Bouma]], [[Ank van der Moer]] en [[Guus Hermus]].
Regel 356: Regel 366:
|}
|}


===Op de set deel 10===
[[Pension Hommeles|Terug naar productie]]
 
Foto's genomen op de set van ''Pension Hommeles'' op 1 december 1962 tijdens opnames van aflevering 3 "Annie M.G. Schmidt"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:62501-1.png |thumb|200px|[[Donald Jones]] en [[Maya Bouma]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:62501-6_pos.png|thumb|200px| [[Donald Jones]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:62501-18_pos.png|thumb|200px| [[Enny Mols de Leeuwe]]]]
|}
 
[[Pension Hommeles|Terug naar productie]]

Huidige versie van 12 aug 2013 08:38

Decorschetsen van Fokke Duetz

Potloodschetsen van decorontwerper Fokke Duetz voor Pension Hommeles.

VARA Pension Hommeles 02-11-1957
VARA Pension Hommeles 19-11-1958
VARA Pension Hommeles 24-05-1959

Kamers kijken

Enkele foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 5 oktober 1957 tijdens de opnames van aflevering 1 "Kamers kijken". Te zien zijn Mieke Verstraete, Mimi Kok, Walter Kous en Donald Jones

Donald Jones
Donald Jones
Donald Jones

Twiet-twiet-twiet

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 2 november 1957 tijdens opnames van aflevering 2 "Twiet-twiet-twiet".

Franse slag

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 30 november 1957 tijdens opnames van aflevering 3 "Franse slag". Te zien zijn o.a. Maya Bouma, Donald Jones, Mary Dresselhuys en Henk van Ulsen.

Maya Bouma
Mimi Kok
Donald Jones
Henk van Ulsen
Mary Dresselhuys

Ketoto

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 28 december 1957 tijdens opnames van aflevering 4 "Ketoto". Te zien zijn o.a. Maya Bouma, Donald Jones, Rob van der Bas en Henk van Ulsen.

Mieke Verstraete
Mimi Kok
Henk van Ulsen
Maya Bouma
Donald Jones
Donald Jones
Kees Brusse
Kees Brusse
Rob van der Bas

Nattigheid

Enkele foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 1 februari 1958 tijdens de opnames van aflevering 5 "Nattigheid". Te zien zijn Mieke Verstraete, Maya Bouman, Mimi Kok, Henk van Ulsen en Donald Jones

Mieke Verstraete
Henk van Ulsen en Mimi Kok
Maya Bouman
Donald Jones

Deze kant boven

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 1 maart 1958 tijdens opnames van aflevering 6 "Deze kant boven". Te zien zijn Maya Bouma, Donald Jones, Mieke Verstraete, Mimi Kok en Walter Kous en Ramses Shaffy.

Donald Jones

Hop-hop-hop

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 26 april 1958 tijdens opnames van aflevering 8 "Hop-hop-hop". Te zien zijn Maya Bouma, Donald Jones, Mieke Verstraete, Henk van Ulsen en Robert Kous. Deze aflevering is bij uitzondering niet door de VARA, maar door de VPRO uitgezonden.

Donald Jones

't Had zo mooi kunnen

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 10 mei 1958 tijdens opnames van aflevering 9 't Had zo mooi kunnen zijn. Te zien zijn o.a. Maya Bouma, Mimi Kok, Donald Jones en Ko van Dijk.

Gewoon als iedereen

Foto's genomen op de set van Pension Hommeles op 2 februari 1959 tijdens opnames van aflevering 14 "Gewoon als iedereen". Te zien zijn Mieke Verstraete, Kees Brusse, Donald Jones, Maya Bouma, Ank van der Moer en Guus Hermus.

Donald Jones en Maya Bouma
Donald Jones
Terug naar productie