Oeuvre Serge-Henri Valcke: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 139: | Regel 139: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baantjer]] | |||
| acteur | |||
| 1995-2006 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 198: | Regel 205: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mevrouw de minister]] | |||
| acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sinterklaas en het verdwenen pakhuis]] | |||
| acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[6pack]] | |||
| acteur | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Schiet mij maar lek]] | |||
| acteur | |||
| 2001-2004 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met één been in het graf]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderen geen bezwaar]] | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dokter Tinus]] | |||
| acteur | |||
| 2012-2013 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Sinterklaasjournaal]] | |||
| acteur | |||
| 2014 | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Serge-Henri Valcke|Terug naar biografie]] | [[Serge-Henri Valcke|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 31 mrt 2017 07:52
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Vorstenschool | acteur | 1976 | televisie | |
| Een kannibaal als jij en ik | acteur | 1979 | televisie | |
| Muziektheater: Dada | acteur | 1979 | televisie | |
| Het spel van Robin en Marion | acteur | 1980 | televisie | |
| Zomerkamp | acteur | 1984 | televisie | |
| De kip en het ei | acteur | 1986 | televisie | |
| Dossier Verhulst | acteur | 1986 | televisie | |
| Musical publiek | acteur | 1988 | televisie | |
| Zeg 'ns AAA | acteur | 1988 | televisie | |
| Alfred J. Kwak | stem | 1989 | televisie | |
| Beppie | acteur | 1989 | televisie | |
| Kunst en vliegwerk | acteur | 1989 | televisie | |
| Riust roest | acteur | 1989 | televisie | |
| De brug | acteur | 1990 | televisie | |
| Medisch Centrum West | acteur | 1990 | televisie | |
| Oog in oog | acteur | 1991 | televisie | |
| In de Vlaamsche pot | acteur | 1990-1994 | televisie | |
| Flodder | acteur | 1993-1994 | televisie | |
| Coverstory | acteur | 1995 | televisie | |
| Baantjer | acteur | 1995-2006 | televisie | |
| 't Zonnetje in huis | acteur | 1997 | televisie | |
| Het plakboek van Primus I | acteur | 1997 | televisie | |
| Wij Alexander | acteur | 1998 | televisie | |
| Otje | stem | 1998 | televisie | |
| Hé hallo, Kobie en Ko | acteur | 1998 | televisie | |
| Toen was geluk heel gewoon | acteur | 1998-1999 | televisie | |
| Leven en dood van Quidam Quidam | acteur | 1999 | televisie | |
| Loenatik | acteur | 2000 | televisie | |
| Mevrouw de minister | acteur | 2002 | televisie | |
| Sinterklaas en het verdwenen pakhuis | acteur | 2002 | televisie | |
| 6pack | acteur | 2003 | televisie | |
| Schiet mij maar lek | acteur | 2001-2004 | televisie | |
| Met één been in het graf | acteur | 2006 | televisie | |
| Kinderen geen bezwaar | acteur | 2008 | televisie | |
| Dokter Tinus | acteur | 2012-2013 | televisie | |
| Het Sinterklaasjournaal | acteur | 2014 | televisie |