Gallery: Ad Visser: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Toppop=== Fotoshoot met Ad Visser en Penney de Jager ten behoeve van de ''Toppop'' leader. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbee...'
 
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 14: Regel 14:
|}
|}


===Op de set===
===Op de set van Toppop===


Foto's van [[Ad Visser]] op de set van ''[[Toppop]]'' geschoten op 3 november 1970. Het decor is ontworpen door [[Frans Schupp]].
Foto's van [[Ad Visser]] op de set van ''[[Toppop]]'' geschoten op 3 november 1970. Het decor is ontworpen door [[Frans Schupp]].
Regel 23: Regel 23:
| width="50" | [[Afbeelding:70959-8_pos.png|thumb|200px|[[Ad Visser]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:70959-8_pos.png|thumb|200px|[[Ad Visser]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:70959-11_pos.png|thumb|200px|[[Ad Visser]] en [[Penney de Jager]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:70959-11_pos.png|thumb|200px|[[Ad Visser]] en [[Penney de Jager]]]]
|}
===Sterrenslag===
[[Ad Visser]] bij de opnames van ''[[Sterrenslag]]''. De foto's zijn genomen op 5 augustus 1981.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_017 con.png|thumb|200px|[[Ad Visser]], [[Anne van Egmond]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_018 con.png|thumb|200px|[[Ad Visser]], [[Anne van Egmond]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012492_020 con.png|thumb|200px|[[Ad Visser]], [[Anne van Egmond]]]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012494_020 con.png|thumb|200px|[[Ad Visser]]]]
|}
|}


  [[Ad Visser|Terug naar biografie]]
  [[Ad Visser|Terug naar biografie]]

Huidige versie van 25 nov 2010 10:58

Toppop

Fotoshoot met Ad Visser en Penney de Jager ten behoeve van de Toppop leader.

Op de set van Toppop

Foto's van Ad Visser op de set van Toppop geschoten op 3 november 1970. Het decor is ontworpen door Frans Schupp.

Ad Visser
Ad Visser
Ad Visser en Penney de Jager

Sterrenslag

Ad Visser bij de opnames van Sterrenslag. De foto's zijn genomen op 5 augustus 1981.

Ad Visser, Anne van Egmond
Ad Visser, Anne van Egmond
Ad Visser, Anne van Egmond
Ad Visser
Terug naar biografie