Oeuvre van Joop Stokkermans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans {|class="wikitable" width="100%" |'''Titel''' |'''Tekst van''' |'''J...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 251: | Regel 251: | ||
|1969 | |1969 | ||
|[[Oebele]] | |[[Oebele]] | ||
|- | |||
|Jonkvrouw in de toren | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Judo-rock | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Lentewind | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Mooie manieren | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Na de kerst | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Naar de ijsbaan | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Oe van Oebele | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Oebele is hupsakee! | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Oebele komt terug | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Oom in de bonnefanten | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Op de ijsbaan | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Op het gevaar af | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Paulus de piraat | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Pianoles | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Pruikentijd | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Een R in de maand | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Racekar | |||
|[[Nico Nicholls]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Rossen door de bossen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Sidderen voor de Sint | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Sneeuw | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Stapel op de STER | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Stewardess | |||
|[[Nico Nicholls]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Tikkie getikt | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Twaalf spoken | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Typically British | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Vakantie, wow! | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Verlanglijstenlied | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Vroeger met Kerstmis | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Vrouwen zijn nieuwsgierig | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Wat zou Sinterklaas in de zomer doen? | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|We schilderen de schutting | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Zeg meneer | |||
|[[Nico Nicholls]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Zopie van Jopie | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Zou Sint Nicolaas… | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1969 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|40 graden koorts | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Charme | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Een vreemd geluid | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Getekend en gekooid | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|God zegene u, mevrouw Vink | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Had een mens maar geen familie | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Happy end | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Het Nederlandse filmklimaat | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Hoe hoort het eigenlijk? | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Ik heb geen soul | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Klaar voor de volgende vraag | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Rust noch duur | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Voor de revolutie | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Welterusten, groenteman | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Wij hebben onze schaapjes op het droge | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Zij liep onschuldig in de val | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Zo zenuwachtig | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Zondagmiddag in de stad | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1969 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Marina | |||
|[[Henk Laurey]] | |||
|1970 | |||
|[[Kinderzangfestival 1970]] | |||
|- | |||
|Aap, noot, mies | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Alleen een jongen wil naar zee | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Baantje in de politiek | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Bello Billy Biggelaar | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Boven op de Eiffeltoren | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Cowboy, dans met mij | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De alternatieve groenteboer | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De jongetjes van vroeger | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De keuken waar ik stond | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De pruimenboom | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De vooruitgang hou je toch niet tegen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Foebele in Oebele | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Fotoalbum | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Geef mij mijn paard en mijn lasso | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Gekkenwerk | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Goede raad is duur | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Hef de plu! | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Hij is net een held | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Hip zijn alle dingen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Honky tonk | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|IJdeltje | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ik ben lekker als verstekeling mee | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ik ga naar oma | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|In een wippie kun je wezen waar je wil | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Joe’s Bar in Icecreamcity | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Kabouter Pim | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Kerstmis zonder boom | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Koeiejongen Koen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Kom je naar mijn dennenboom kijken? | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Mijn naam is haas | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Oma van de puszta | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Op vakantie op een boot | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Pap en dan naar bed | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ritje in de arreslee | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Simsalabim | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Snoepwinkeltje | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Spekvet | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Tel tot twee | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Training | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Trollentrappel | |||
|[[instrumentaal]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Truuks en triefels | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Tuig | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Vijftig jaar gelee | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Vlokjes dalen neder | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Voor onze club hiep hoi | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Wees lief voor een boef | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Weg met slappe thee en ouwe koek | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Zeemansverhaal | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1970 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Overzicht liedjes door Joop Stokkermans|Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans]] | [[Overzicht liedjes door Joop Stokkermans|Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans]] | ||
Huidige versie van 30 okt 2012 00:19
Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor |
| Tune ‘Bas Boterbloem’ | Thea Wamelink | 1960 | Bas Boterbloem |
| Tune ‘De avonturen van Okkie Trooy’ | Gerrit den Braber | 1962 | De avonturen van Okkie Trooy’ |
| Tune ‘Rikkie en Slingertje’ | Rien Baartmans | 1966 | Rikkie en Slingertje |
| Mijn broer en ik | Eli Asser | 1967 | Mijn broer en ik |
| Tune ‘Paulus de Boskabouter’ | Gerrit den Braber | 1967 | Paulus de Boskabouter |
| Tune ‘De avonturen van Pinokkio’ | Peter van der Linden | 1968 | De avonturen van Pinokkio |
| Tune ‘Labberdibbus’ | Gerard Michon | 1968 | Labberdibbus |
| Een kunstenaar is ook een mens | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Met een tikkeltje tact | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Tegen de negende | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Als ik naar de maan ga | Harrie Geelen | 1968 | Oebele |
| Barokko | instrumentaal | 1968 | Oebele |
| Onze bovenmeester | H. Meijer | 1968 | Oebele |
| Welkom in Oebele | Harrie Geelen | 1968 | Oebele |
| De grote Patsj | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De werkelijkheid | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De zaak | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De zenuwen | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Doping Jopie | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Een slachtoffer van de maatschappij | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Haidewiets, pak de fiets | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Het is net wat je er zelf van maakt | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Wij moeten dienen | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zeeman, wat zijn je handen koud | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zeg geen kwaad van Diana | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zonder haar | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Als de winter begint | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Als Sinterklaas verstandig was | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Bang in het donker | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Binnen met een boek | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Bossa Brittannica | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Clean o clean | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| De eerste mensen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| De poort van Oebele | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Dwarse fluiter | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Engeltje | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Gronkenlied | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hallo, hallo, spreek ik de minister? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Het is te dol | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Het park is open | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hij rijdt op het dak | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hoe gaat het eigenlijk met jou? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Honderdduizend oliebollen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Iedereen kan… | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Ik zit me te vervelen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| In een caravan | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| In een stad | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Jan, kom je werken? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Jantientje | Hans Andreus | 1969 | Oebele |
| Jonkvrouw in de toren | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Judo-rock | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Lentewind | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Mooie manieren | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Na de kerst | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Naar de ijsbaan | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oe van Oebele | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oebele is hupsakee! | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Oebele komt terug | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oom in de bonnefanten | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Op de ijsbaan | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Op het gevaar af | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Paulus de piraat | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Pianoles | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Pruikentijd | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Een R in de maand | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Racekar | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Rossen door de bossen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Sidderen voor de Sint | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Sneeuw | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Stapel op de STER | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Stewardess | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Tikkie getikt | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Twaalf spoken | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Typically British | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Vakantie, wow! | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Verlanglijstenlied | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Vroeger met Kerstmis | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Vrouwen zijn nieuwsgierig | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Wat zou Sinterklaas in de zomer doen? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| We schilderen de schutting | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Zeg meneer | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Zopie van Jopie | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Zou Sint Nicolaas… | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| 40 graden koorts | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Charme | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Een vreemd geluid | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Getekend en gekooid | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| God zegene u, mevrouw Vink | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Had een mens maar geen familie | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Happy end | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Het Nederlandse filmklimaat | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Hoe hoort het eigenlijk? | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Ik heb geen soul | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Klaar voor de volgende vraag | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Rust noch duur | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Voor de revolutie | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Welterusten, groenteman | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Wij hebben onze schaapjes op het droge | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zij liep onschuldig in de val | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zo zenuwachtig | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zondagmiddag in de stad | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Marina | Henk Laurey | 1970 | Kinderzangfestival 1970 |
| Aap, noot, mies | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Alleen een jongen wil naar zee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Baantje in de politiek | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Bello Billy Biggelaar | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Boven op de Eiffeltoren | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Cowboy, dans met mij | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| De alternatieve groenteboer | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De jongetjes van vroeger | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De keuken waar ik stond | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| De pruimenboom | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De vooruitgang hou je toch niet tegen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Foebele in Oebele | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Fotoalbum | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Geef mij mijn paard en mijn lasso | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Gekkenwerk | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Goede raad is duur | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hef de plu! | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hij is net een held | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hip zijn alle dingen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Honky tonk | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| IJdeltje | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ik ben lekker als verstekeling mee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ik ga naar oma | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| In een wippie kun je wezen waar je wil | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Joe’s Bar in Icecreamcity | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kabouter Pim | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kerstmis zonder boom | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Koeiejongen Koen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kom je naar mijn dennenboom kijken? | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Mijn naam is haas | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Oma van de puszta | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Op vakantie op een boot | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Pap en dan naar bed | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ritje in de arreslee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Simsalabim | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Snoepwinkeltje | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Spekvet | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Tel tot twee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Training | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Trollentrappel | instrumentaal | 1970 | Oebele |
| Truuks en triefels | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Tuig | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Vijftig jaar gelee | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Vlokjes dalen neder | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Voor onze club hiep hoi | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Wees lief voor een boef | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Weg met slappe thee en ouwe koek | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Zeemansverhaal | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |