Oeuvre Marga van Praag: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| height="13" | [[Jeugdjournaal]] | | height="13" | [[Jeugdjournaal]] | ||
| Verslaggever, Presentator, Redacteur | | Verslaggever, Presentator, Redacteur | ||
| 1981-1994 | | 1981-1994, 1999 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
| 1994-2002 | | 1994-2002 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| & | | & eenmalig in 2011 | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 226: | Regel 226: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Max van Praag - de stem van de jaren vijftig]] | |||
| Samensteller | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| uitgezonden in ''[[Het uur van de wolf]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En een zoen van de juffrouw]] | |||
| Redacteur | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Marga van Praag| Terug naar biografie]] | [[Marga van Praag| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 8 jan 2013 12:16
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Dit is het begin | Productie | 1970s | Televisie | |
| De jonge onderzoekers | Presentator | 1970 | Televisie | |
| Tuin der lasten | Productie | 1971 | Televisie | |
| Sesame Street | Productie | 1972 | Televisie | |
| Ik ben blij dat ik mag zingen | Productie | 1980 | Televisie | |
| NOS radio journaal | Verslaggever | 1981 | Radio | |
| Jeugdjournaal | Verslaggever, Presentator, Redacteur | 1981-1994, 1999 | Televisie | |
| NOS Journaal | Verslaggever | 1981-1992 | Televisie | |
| Tweede Kamerverkiezingen 1981 | Redacteur | 1981 | Televisie | |
| Ons NOS-programma | Interviewer | 1984 | Televisie | |
| De andere wereld van zondagmorgen | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Jaaroverzicht journaal | Redacteur | 1987 | Televisie | |
| Coupe Soleil | Presentator, Interviewer | 1988 | Radio | |
| Jeugdjournaal extra | Presentator | 1989-1990 | Televisie | |
| NOS Laat | Verslaggever | 1990 | Televisie | |
| Artsen zonder Grenzen | Presentator | 1991 | Televisie | Presentatie samen met broer Chiel van Praag |
| Oorlog in de Golf | Presentor | 1991 | Televisie | |
| Het groot dictee der Nederlandse taal | Verslaggever, interviewer | 1991 | Televisie | |
| NOS Journaal | Redacteur | 1992-1993 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator, redacteur | 1994-2002 | Televisie | & eenmalig in 2011 |
| Nationale 5-mei viering | Redacteur | 1995 | Televisie | |
| Watersnood 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| M2 | Redacteur | 1999 | Televisie | |
| Studio NOS | Presentator | 1999-2000 | Televisie | |
| NOS Journaal | Verslaggever | 2002-2008 | Televisie | |
| Val Kabinet Balkenende | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Eindredacteur | 2005 | Televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | Interviewer, verslaggever | 2006-2007 | Radio | |
| Mooi! Weer de Leeuw - de marathon | Interviewer | 2008 | Televisie | |
| De decenniumgast | Presentator, Interviewer | 2009 | Radio | |
| Marga | Presentator, Interviewer | 2009-2010 | Televisie | |
| Max van Praag - de stem van de jaren vijftig | Samensteller | 2011 | Televisie | uitgezonden in Het uur van de wolf |
| En een zoen van de juffrouw | Redacteur | 2012 | Televisie |