Oeuvre van Felix Meurders: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 49: | Regel 49: | ||
| 1969-1974 | | 1969-1974 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale hitparade]] | |||
| presentator | |||
| 1972-1982 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dingen van de dag]] | |||
| presentator | |||
| 1974, 1985 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Heug en meug-show]] | |||
| presentator | |||
| 1974 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[FC Avondrood]] | |||
| presentator | |||
| 1974-1976 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 63: | Regel 91: | ||
| 1974-1995 | | 1974-1995 | ||
| radio | | radio | ||
| presentator vanaf 1982 | | presentator vanaf 1982; eenmalige presentatie in 2000 | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 73: | Regel 101: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Onafhankelijkheid Suriname]] | ||
| verslaggever | |||
| 1975 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De achternacht]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1976 | ||
| radio | | radio | ||
| | | stunt: links het AM-programma, rechts het FM-programma | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Gesodemeurders]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| jaren zeventig | | jaren zeventig | ||
| Regel 87: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[VARA's zoekplaatje]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| jaren zeventig | | jaren zeventig | ||
| Regel 94: | Regel 129: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Rock 'n' roll methode]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1976-1982 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 105: | Regel 140: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De avondspits]] | |||
| verslaggever | |||
| 1979 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 112: | Regel 154: | ||
| 1979-1986 | | 1979-1986 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wegens vakantie gesloten]] | |||
| presentator | |||
| 1980 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 122: | Regel 171: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Vredesdemonstratie]] | ||
| | | verslaggever | ||
| | | 1983 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 131: | Regel 180: | ||
| height="13" | [[Elfstedentocht]] | | height="13" | [[Elfstedentocht]] | ||
| presentator, verslaggever | | presentator, verslaggever | ||
| 1986 | | 1985-1986 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De rode draad]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1985-1987 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 195: | Regel 251: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Aktua sport]] | |||
| verslaggever | |||
| 1989 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 237: | Regel 300: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het aanzien van de jaren '80]] | |||
| presentator | |||
| 1989 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Faktor 5]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 245: | Regel 322: | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De finale]] | |||
| verslaggever | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radiolanda]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bal op het dak]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ronde van Hilversum]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Gezamenlijk programma Golfoorlog | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 252: | Regel 364: | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met het oog op morgen]] | |||
| verslaggever, interviewer | |||
| 1990-1992 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 266: | Regel 385: | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Gezamenlijk programma | |||
| verslaggever | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| Bijlmerramp | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Herdenkingsprogramma vliegramp Bijlmermeer]] | |||
| verslaggever | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The all-American night]] | |||
| verslaggever | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Herdenkingsdienst vliegramp Faro]] | |||
| verslaggever | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De eindstreep]] | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['t Hek van de dam]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 281: | Regel 442: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onder woorden]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Gezamenlijk programma | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| radio | |||
| Wateroverlast Rivierengebied | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een goed begin]] | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| eenmalig | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 300: | Regel 482: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1995-heden | | 1995-heden | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het terras]] | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Studio Sport]] | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Eén op één]] | |||
| presentator | |||
| 1995-1999 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 309: | Regel 512: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nacht van de vrouw van de warme bakker]] | |||
| zanger | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| in een scène uit ''West Side Story'' | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 315: | Regel 525: | ||
| 1996-1999 | | 1996-1999 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uit het nieuws]] | |||
| presentator | |||
| 1998 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Aanval op Irak]] | |||
| presentator | |||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Binnenlandse kwesties]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 330: | Regel 561: | ||
| televisie | | televisie | ||
| en eenmalig in 2005 | | en eenmalig in 2005 | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Leuk is anders]] | |||
| presentator | |||
| 2000 | |||
| radio | |||
| eenmalig | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 337: | Regel 575: | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De omwisseling]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2001 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tweede Kamerverkiezingen]] | |||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| presenteert speciale uitzending van [[De leugen regeert]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 344: | Regel 596: | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Studio voetbal]] | |||
| verslaggever | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| speciale uitzending [[Studio Sport]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 354: | Regel 613: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Radio 1 sportzomer]] | | height="13" | [[Radio 1 sportzomer]] | ||
| presentator | |||
| 2012 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De stemming van Nederland]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| 2012 | | 2012 | ||
Huidige versie van 21 jan 2013 13:07
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Minjon | presentator, radiomaker | 1964-1968 | radio | afdeling Maastricht |
| Tiener toppertijd | presentator | 1968 | radio | |
| Ad 's-Gravesande | muzieksamensteller | 1968 | radio | |
| Felix Meurders | presentator | 1969 | radio | |
| Muziek voor Eva | presentator | 1969 | radio | |
| De daverende dertig | presentator | 1969-1974 | radio | |
| Nationale hitparade | presentator | 1972-1982 | radio | |
| Dingen van de dag | presentator | 1974, 1985 | radio | |
| Heug en meug-show | presentator | 1974 | radio | |
| FC Avondrood | presentator | 1974-1976 | televisie | |
| In de Rooie Haan | presentator, interviewer | 1974-1989 | radio | |
| Langs de lijn | verslaggever, presentator | 1974-1995 | radio | presentator vanaf 1982; eenmalige presentatie in 2000 |
| De Meurders methode | presentator | vanaf 1974 | radio | |
| Onafhankelijkheid Suriname | verslaggever | 1975 | radio | |
| De achternacht | presentator | 1976 | radio | stunt: links het AM-programma, rechts het FM-programma |
| Gesodemeurders | presentator | jaren zeventig | radio | |
| VARA's zoekplaatje | presentator | jaren zeventig | radio | |
| Rock 'n' roll methode | presentator | 1976-1982 | radio | |
| VARA-visie | presentator | 1978 | televisie | |
| De avondspits | verslaggever | 1979 | radio | |
| Voetbal '80 | presentator | 1979-1986 | televisie | |
| Wegens vakantie gesloten | presentator | 1980 | radio | |
| Felix Meurders, Louis Verschuur en Jeroen Post | presentator | 1982 | radio | |
| Vredesdemonstratie | verslaggever | 1983 | radio | |
| Elfstedentocht | presentator, verslaggever | 1985-1986 | radio | |
| De rode draad | presentator, interviewer | 1985-1987 | radio | |
| Radio Tour de France | presentator | 1986-1995 | radio | |
| Achter het nieuws | redacteur, interviewer, verslaggever, presentator | 1986-1992 | televisie | |
| Woensdageditie | presentator, interviewer | 1987-1995 | radio | |
| Vrijdageditie | presentator, interviewer | 1987-1994 | radio | |
| Wereldrecord simulataan schaken | presentator, interviewer | 1988 | radio | |
| Brandpunt | commentaar | 1988 | televisie | |
| Radiolympia | presentator | 1988, 1992 | radio | |
| TV-Magazine | presentator | 1988-1989 | televisie | |
| Tijdsein | presentator | 1988 | radio | |
| TROS Aktua sport | verslaggever | 1989 | radio | |
| De samenloop | verslaggever | 1989 | radio | |
| De politieke barometer | presentator | 1989 | televisie | |
| De opening | presentator | 1989 | radio | |
| Kassa! | presentator, eindredacteur | 1989-2010 | televisie | |
| Zondageditie | presentator | 1989 | radio | |
| Hier en nu (radio) | presentator | 1989 | radio | |
| Het aanzien van de jaren '80 | presentator | 1989 | radio | |
| Faktor 5 | presentator | 1990 | radio | |
| Mag ik even vangen? | eindredacteur | 1990 | televisie | |
| De finale | verslaggever | 1990 | radio | |
| Radiolanda | presentator | 1990 | radio | |
| Bal op het dak | presentator | 1990 | radio | |
| De ronde van Hilversum | presentator | 1990 | radio | |
| Gezamenlijk programma Golfoorlog | presentator | 1991 | radio | |
| Voor 18 jaar en ouder | redacteur | 1991 | televisie | |
| Met het oog op morgen | verslaggever, interviewer | 1990-1992 | radio | |
| De belastingshow | eindredacteur | 1992 | televisie | |
| De verleiding | redacteur | 1992 | televisie | |
| Gezamenlijk programma | verslaggever | 1992 | radio | Bijlmerramp |
| Herdenkingsprogramma vliegramp Bijlmermeer | verslaggever | 1992 | radio | |
| The all-American night | verslaggever | 1992 | radio | |
| Herdenkingsdienst vliegramp Faro | verslaggever | 1992 | radio | |
| De eindstreep | presentator | 1992 | radio | |
| 't Hek van de dam | presentator | 1994 | radio | |
| NOVA | presentator | 1994-1995 | televisie | |
| Sportjournaal | presentator | 1994-1996 | televisie | |
| Onder woorden | presentator | 1994 | radio | |
| Gezamenlijk programma | presentator | 1995 | radio | Wateroverlast Rivierengebied |
| Een goed begin | presentator | 1995 | televisie | eenmalig |
| Dinsdageditie | presentator | 1995 | radio | |
| Zaterdageditie | presentator | 1995 | radio | |
| Spijkers met koppen | presentator | 1995-heden | radio | |
| Het terras | presentator | 1995 | televisie | |
| Studio Sport | presentator | 1995 | televisie | |
| Eén op één | presentator | 1995-1999 | radio | |
| Middageditie | presentator | 1995-2000 | televisie | |
| De nacht van de vrouw van de warme bakker | zanger | 1995 | televisie | in een scène uit West Side Story |
| De karavaan | presentator | 1996-1999 | radio | |
| Uit het nieuws | presentator | 1998 | radio | |
| Aanval op Irak | presentator | 1998 | televisie | |
| Binnenlandse kwesties | presentator, interviewer | 1999 | televisie | |
| De leugen regeert | presentator, programmamaker | 2000-2009 | televisie | |
| Barend & Witteman | presentator | 2000-2004 | televisie | en eenmalig in 2005 |
| Leuk is anders | presentator | 2000 | radio | eenmalig |
| De ochtenden | presentator | 2001-2006 | radio | |
| De omwisseling | presentator, interviewer | 2001 | radio | |
| Tweede Kamerverkiezingen | presentator | 2003 | televisie | presenteert speciale uitzending van De leugen regeert |
| Radio Kassa | presentator, programmamaker | 2006-2010 | radio | |
| Studio voetbal | verslaggever | 2006 | televisie | speciale uitzending Studio Sport |
| Degids.fm | presentator, eindredacteur | 2010-heden | radio | |
| Radio 1 sportzomer | presentator | 2012 | radio | |
| De stemming van Nederland | presentator | 2012 | radio |