Oeuvre Nico van Baarle: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="68" | jaar | | width="68" | jaar | ||
| width="179" | opmerking | | width="179" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mina Bakgraag]] | |||
| cameraman | |||
| bioscoopreclame | |||
| 1942 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Pierus in de contramine]] | |||
| cameraman | |||
| bioscoopreclame | |||
| 1942 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Das Musikalische Auto]] | |||
| cameraman | |||
| bioscoopreclame | |||
| 1942-1944 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tom Puss. Das Geheimnis der Grotte]] | |||
| cameraman | |||
| bioscoop | |||
| 1942-1944 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het geluk in een doosje]] | |||
| cameraman | |||
| bioscoopreclame | |||
| 1943-1944 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Secret file USA]] | |||
| special effects | |||
| film | |||
| 1954 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ciske de Rat (1955)]] | | height="13" | [[Ciske de Rat (1955)]] | ||
| | | production designer | ||
| film | | film | ||
| 1955 | | 1955 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lust for life]] | |||
| decorontwerper | |||
| film | |||
| 1956 | |||
| | | | ||
| Regel 316: | Regel 365: | ||
| 1978-1980 | | 1978-1980 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Rigor mortis]] | |||
| decorontwerper, artdirection | |||
| televisie | |||
| 1981 | |||
| ism [[Jaap Verburg]], [[Henny Schoonheim]] | |||
|} | |} | ||
[[Nico van Baarle|Terug naar de biografie]] | [[Nico van Baarle|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 9 nov 2015 14:02
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Mina Bakgraag | cameraman | bioscoopreclame | 1942 | |
| Pierus in de contramine | cameraman | bioscoopreclame | 1942 | |
| Das Musikalische Auto | cameraman | bioscoopreclame | 1942-1944 | |
| Tom Puss. Das Geheimnis der Grotte | cameraman | bioscoop | 1942-1944 | |
| Het geluk in een doosje | cameraman | bioscoopreclame | 1943-1944 | |
| Secret file USA | special effects | film | 1954 | |
| Ciske de Rat (1955) | production designer | film | 1955 | |
| Lust for life | decorontwerper | film | 1956 | |
| De vliegende Hollander (1957) | filmarchitect | film | 1957 | |
| Een goede gooi | regisseur | bioscoopreclame | 1958 | |
| Fanfare | production design | film | 1958 | |
| Spy in the sky! | production design | film | 1958 | |
| The last blitzkrieg | art director | film | 1959 | |
| A dog of Flanders | art director | film | 1959 | |
| Fietsen naar de maan | production design | film | 1963 | |
| De Barrets van Wimpole street | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De vogelverschrikker Feathertop | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Mens durf te leven | decorontwerper | televisie | 1963 | cabaretkroniek IV, V, VI, VII, VIII |
| Onbekend talent | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Tripp's laatste balans | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De fuik (serie) | decorontwerper | televisie | 1963 | afl. 7, 8, 9, 10 |
| PM; Pia Columbo en Maurice Fanon | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Uitkomst | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Candida | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zingend in de wildernis | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Arthur en Eva | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Memorandum van een dokter | decorontwerper | televisie | 1963-1967 | |
| Praat tegen mij als de regen | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| De onachtzame Adonis | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Geld te geef | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hoe bestaat het | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Soubrette | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Gilbert Becaud | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Moony's jongen huilt niet | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Oh, hé, de lucht valt naar benee! | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Keerrijm en song | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Venus bespied | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| 50 jaar later | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| November '64 | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Annie Fratelini | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Maart '65 | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Pater in Congo | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Cross-fade | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Villa Sidonia | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| De Bezetting | decorontwerper | televisie | 1965 |  : |
| Een andere keer misschien | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Het derde pianoconcert | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Inzicht | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Van oude mensen, de dingen die voorbij gaan | art direction | televisie | 1975 | |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant | decorontwerper | televisie | 1976 - 1979 | |
| Dagboek van een herdershond | decorontwerper, artdirection | televisie | 1978-1980 | |
| Rigor mortis | decorontwerper, artdirection | televisie | 1981 | ism Jaap Verburg, Henny Schoonheim |