Oeuvre van Nico Crama: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (11 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| idee, camera, montage | | idee, camera, montage | ||
| 1953 | | 1953 | ||
| 8mm | | film, 8mm | ||
| | | | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| montage | | montage | ||
| 1958 | | 1958 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Première stemming]] | |||
| filmdocent | |||
| 1959 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 34: | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1960 | | 1960 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onze School]] | |||
| filmdocent | |||
| 1960 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
| Regel 34: | Regel 48: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 55: | ||
| regieassistent en montage | | regieassistent en montage | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bokkerijders]] | |||
| filmdocent | |||
| 1961 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 48: | Regel 70: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 55: | Regel 77: | ||
| samenstelling | | samenstelling | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 62: | Regel 84: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nieuweling]] | |||
| filmdocent | |||
| 1963 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Examen]] | |||
| filmdocent | |||
| 1964 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
| Regel 69: | Regel 105: | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De woekeraar]] | |||
| filmdocent | |||
| 1965 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 119: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 83: | Regel 126: | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | film | ||
| niet voltooid | | niet voltooid | ||
| Regel 90: | Regel 133: | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 97: | Regel 140: | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 104: | Regel 147: | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 111: | Regel 154: | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 118: | Regel 161: | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 125: | Regel 168: | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 132: | Regel 175: | ||
| productie | | productie | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 141: | Regel 184: | ||
| televisie | | televisie | ||
| reclamespot | | reclamespot | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tri-fantasie]] | |||
| filmdocent | |||
| 1968 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bouwfilm Rijnlands Lyceum Oegstgeest]] | |||
| filmdocent | |||
| 1968 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 146: | Regel 203: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 153: | Regel 210: | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 167: | Regel 224: | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 174: | Regel 231: | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 181: | Regel 238: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 195: | Regel 252: | ||
| productie | | productie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 209: | Regel 266: | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 216: | Regel 273: | ||
| productie | | productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 223: | Regel 280: | ||
| productie | | productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 230: | Regel 287: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 237: | Regel 294: | ||
| productie | | productie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 258: | Regel 315: | ||
| productie | | productie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het gat van Scheveningen]] | |||
| filmdocent | |||
| 1973 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
| Regel 265: | Regel 329: | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 272: | Regel 336: | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 279: | Regel 343: | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 286: | Regel 350: | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 293: | Regel 357: | ||
| productie | | productie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 300: | Regel 364: | ||
| productie | | productie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 307: | Regel 371: | ||
| productie | | productie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 314: | Regel 378: | ||
| productie | | productie | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 321: | Regel 385: | ||
| productie | | productie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 335: | Regel 399: | ||
| productie | | productie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 342: | Regel 406: | ||
| productie | | productie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 349: | Regel 413: | ||
| productie | | productie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 356: | Regel 420: | ||
| productie | | productie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 377: | Regel 441: | ||
| productie | | productie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 384: | Regel 448: | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 405: | Regel 469: | ||
| productie | | productie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 412: | Regel 476: | ||
| productie | | productie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 419: | Regel 483: | ||
| productie | | productie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 426: | Regel 490: | ||
| productie | | productie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 433: | Regel 497: | ||
| productie | | productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 440: | Regel 504: | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 447: | Regel 511: | ||
| productie | | productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 454: | Regel 518: | ||
| productie | | productie | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 461: | Regel 525: | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 475: | Regel 539: | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 482: | Regel 546: | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 489: | Regel 553: | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 496: | Regel 560: | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 510: | Regel 574: | ||
| productie | | productie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 517: | Regel 581: | ||
| productie | | productie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 524: | Regel 588: | ||
| productie | | productie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 531: | Regel 595: | ||
| productie | | productie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 538: | Regel 602: | ||
| productie | | productie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 552: | Regel 616: | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 559: | Regel 623: | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 566: | Regel 630: | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 573: | Regel 637: | ||
| productie | | productie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 580: | Regel 644: | ||
| productie | | productie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 587: | Regel 651: | ||
| productie | | productie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 594: | Regel 658: | ||
| productie | | productie | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 601: | Regel 665: | ||
| productie | | productie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
| Regel 608: | Regel 672: | ||
| productie | | productie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
Huidige versie van 29 mrt 2019 12:00
| titel | functie | jaartal | medium | opmerking |
| Impressions de Paris | idee, camera, montage | 1953 | film, 8mm | |
| Een dorpsgemeenschap in het Mangrovegebied | montage | 1958 | film | |
| Première stemming | filmdocent | 1959 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Zwavelzuur | scenario en regie | 1960 | film | |
| Onze School | filmdocent | 1960 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Netsuke | Scenario, regie en productie | 1961 | film | |
| Erasmus, de stem van de rede | regieassistent en montage | 1961 | film | |
| Bokkerijders | filmdocent | 1961 | Scholieren- en studentenfilms |
|
| Images fantastiques | Scenario, regie en productie | 1962 | film | |
| Na zestien jaar | samenstelling | 1962 | film | |
| De mooiste tijd | Scenario, regie en productie | 1963 | film | |
| De nieuweling | filmdocent | 1963 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Examen | filmdocent | 1964 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Minuten beslissen | scenario en regie | 1964 | film | |
| De woekeraar | filmdocent | 1965 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Het witte doek | Scenario, regie en productie | 1965 | film | |
| Museum, museum | regie en productie | 1965 | film | niet voltooid |
| Een stad gebouwd van stemmen | scenario en regie | 1967 | film | |
| De bloemen | productie | 1967 | film | |
| Meetkundige grondconstructies | productie | 1967 | film | |
| Een feestdag | productie | 1967 | film | |
| De Hoge Veluwe | productie | 1967 | film | |
| Het Nationale Park | productie | 1967 | film | |
| GeREGELd leven | productie | 1968 | film | |
| Reclassering | productie | 1968 | televisie | reclamespot |
| Tri-fantasie | filmdocent | 1968 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Bouwfilm Rijnlands Lyceum Oegstgeest | filmdocent | 1968 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Het oponthoud | Scenario, regie en productie | 1969 | film | |
| Flinkevleugel | productie | 1969 | film | |
| Kinderbescherming (TV spot) | productie | 1969 | televisie | reclamespot |
| Mister X | productie | 1969 | film | |
| Reclassering (Tekenfilm) | productie | 1969 | film | |
| Fotoportret | Scenario, regie en productie | 1970 | film | |
| Algemene Bijstandswet | productie | 1970 | televisie | |
| Waddenzee - vogelland | productie | 1970 | film | |
| Stemmen (reclame) | productie | 1971 | televisie | reclamespot |
| Douwe van den Berg ongewenst | regie en productie | 1971 | film | |
| De stuiter | productie | 1971 | film | |
| De worstelaar | productie | 1971 | film | |
| Daumier, verslaggever van zijn tijd | Scenario, regie en productie | 1971 | film | |
| l'Artichaut | productie | 1972 | film | |
| Goede voeding | productie | 1972 | televisie | reclamespot |
| Uw hart... uw leven | productie | 1972 | televisie | |
| Butterfly R.I.P. 1975 | productie | 1972 | film | |
| Het gat van Scheveningen | filmdocent | 1973 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Piet Mondriaan | regie en productie | 1973 | film | |
| Piet Mondrian's New York Studio | productie | 1973 | film | |
| Kleur | productie | 1973 | film | |
| Opera Mechanica | productie | 1973 | film | |
| Zelfportret | productie | 1974 | film | |
| Sosoon | productie | 1974 | film | |
| It's Me | productie | 1976 | film | |
| CubeMENcube | productie | 1975 | film | |
| Sportflesh | productie | 1976 | film | |
| Wilde ganzen | productie | 1977 | niet voltooid | |
| Ei om zeep | productie | 1977 | film | |
| A taste of happiness | productie | 1977 | film | |
| Oh My Darling | productie | 1978 | film | |
| Salut Marie | productie | 1978 | film | |
| It Wasn't Easy | Research, scenario en regie | 1978 | televisie | |
| Zijn wij niet rijk geworden? | Research, scenario en regie | 1978 | televisie | |
| The Inflatable Alphabet | productie | 1979 | film | |
| Een verticaal accent | regie en productie | 1979 | film | |
| From the Ashes of War | productie | 1980 | televisie | |
| Co Hoedeman, animator | regie | 1980 | televisie | |
| De Amerikaanse droom / The Dutch Connection | productie | 1982 | film | |
| Oh What a Knight | productie | 1982 | film | |
| Het scheppen van een koe | productie | 1983 | film | |
| De weg omhoog | productie | 1984 | film | |
| Passage: A Richard Erdman Sculpture | productie | 1985 | film | |
| Beeld voor beeld | Scenario, regie en productie | 1985 | film | |
| Spiegeleiland | productie | 1985 | film | |
| De karakters | productie | 1986 | film | |
| In goede aarde | regie en productie | 1987 | film | |
| Sport gehandicapten | scenario en regie | 1987 | televisie | socutera |
| Museum | productie | 1987 | film | |
| Het museum | productie | 1987 | film | |
| Museum/mausoleum | productie | 1987 | film | |
| Artis | productie | 1987 | film | |
| The Boulevard of Broken Dreams | productie | 1988 | televisie | |
| De schrijver en de dood | productie | 1988 | film | |
| Musca | productie | 1989 | film | |
| Uncles and Aunts (I) | productie | 1989 | film | |
| Vincent and Me | productie | 1990 | film | |
| Vanessa atalanta: de trektocht van een vlinder | productie | 1990 | film | |
| The Water People | productie | 1992 | televisie | |
| Back to the Inkwell | productie | 1992 | film | |
| Uncles and Aunts II | productie | 1992 | film | |
| Uncles and Aunts III | productie | 1992 | film | |
| Hotel Narcis | productie | 1994 | film | |
| Capriccio | productie | 1995 | film | |
| Fuga | productie | 1996 | film | |
| A History of the Netherlands | productie | 1997 | film | |
| Festivalleader Valladolid | productie | 1998 | film | |
| 3 Misses | productie | 1998 | film |