Oeuvre Ben Hulskamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="140" height="13" | Programmatitel | width="46" | F...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="140" height="13" | Programmatitel | | width="140" height="13" | Programmatitel | ||
| width=" | | width="126" | Functie | ||
| width=" | | width="66" | Medium | ||
| width=" | | width="96" | Jaar | ||
| width=" | | width="76" | Opmerkingen | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Zang van gevangenschap en bevrijding]] (Miki Theodorakis) | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Doebidoe]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Jam]] | | height="26" | [[Jam]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969-1971 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Ziezo zomer]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 19: | Regel 44: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Stuif es in]] | | height="26" | [[Stuif es in]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
| ism [[Peter Gabriëlse]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Woodhouse festival]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 24: | Regel 57: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 48: | Regel 82: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Pepe Lienhard show orkest]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Alstublieft majesteit]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De zevensprong]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1981 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Rondom tien]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1982 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Slagerfestival]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| nb | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
[[Ben Hulskamp|Terug naar de biografie]] | [[Ben Hulskamp|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 19 jun 2014 13:24
| Programmatitel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen | |
| Zang van gevangenschap en bevrijding (Miki Theodorakis) | decorontwerper | televisie | 1969 |
| |
| Doebidoe | decorontwerper | televisie | 1969 | ||
| Jam | decorontwerper | televisie | 1969-1971 | ||
| Ziezo zomer | decorontwerper | televisie | 1969-1971 | ||
| Stuif es in | decorontwerper | televisie | 1970 | ism Peter Gabriëlse | |
| Woodhouse festival | decorontwerper | televisie | 1970 |
| |
| Toppop | decorontwerper | televisie | 1972 | ||
| Holland ze zeggen... | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Martine | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Pepe Lienhard show orkest | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Alstublieft majesteit | decorontwerper | televisie | 1979 | ||
| De zevensprong | decorontwerper | televisie | 1981 | ||
| Rondom tien | decorontwerper | televisie | 1982 |
| |
| Slagerfestival | decorontwerper | televisie | nb |