Oeuvre van Ella Snoep: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een | | height="13" | [[Economie in beeld]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een galerij]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 99: | Regel 106: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 107: | Regel 113: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 157: | Regel 162: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 174: | Regel 178: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Zes minuten]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Film | | Film | ||
| | | 2004 | ||
| | | | ||
Huidige versie van 10 sep 2014 15:53
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Medisch Centrum West | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Zeg 'ns AAA | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Bureau Kruislaan | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Suite 215 | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Vrouwenvleugel | Acteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Het zonnetje in huis | Acteur | Televisie | 1993 | |
| Seth & Fiona | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Economie in beeld | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Een galerij | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Laagland | Acteur | Film | 1995 | |
| Filmpje! | Acteur | Film | 1995 | |
| Toen was geluk nog heel gewoon | Acteur | Televisie | 1995 | |
| Coverstory | Acteur | Televisie | 1995 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1996 | |
| De Winkel | Acteur | Televisie | 1996 | |
| Goudkust | Acteur | Televisie | 1996 | |
| Domburg | Acteur | Film | 1996 | |
| Kees & Co | Acteur | Televisie | 1997-2001 | |
| Duidelijke taal | Acteur | Film | 1997 | |
| In de praktijk | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Verknipt | Acteur | Film | 1998 | |
| De Jantjes | Acteur | Film | 1998 | |
| De Daltons | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Somberman's actie | Acteur | Film | 1999 | |
| Zes minuten | Acteur | Film | 2004 |