Oeuvre van Ireen van Ditshuyzen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (23 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ireen van Ditshuyzen|Terug naar biografie]] | [[Ireen van Ditshuyzen|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
|style="font-weight:bold" width=" | |style="font-weight:bold" width="204" height="13" | Titel | ||
|style="font-weight:bold" width="176" | Functie | |style="font-weight:bold" width="176" | Functie | ||
|style="font-weight:bold" width="59" | Medium | |style="font-weight:bold" width="59" | Medium | ||
|style="font-weight:bold" width=" | |style="font-weight:bold" width="88" | Jaar | ||
| width=" | |style="font-weight:bold" width="87" | Opmerkingen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goed leven]] | |||
| redacteur | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[De ombudsman]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1970 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Strijd | | height="13" | [[Namens]] | ||
| | | researcher | ||
| televisie | |||
| 1971-1973 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Culemborg bijvoorbeeld]] | |||
| samensteller | |||
| televisie | |||
| 1974-1975 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Strijd]] | |||
| redacteur | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Droomland | | height="13" | [[Droomland]] | ||
| | | samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Supplement | | height="13" | [[Supplement]] | ||
| | | redacteur, samensteller | ||
| | | radio | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | D. Colleté | | height="13" | [[D. Colleté]] | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| | | radio | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Neon | | height="13" | [[Neon]] | ||
| | | redacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1979 | | 1979-1980 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De jeugd van tegenwoordig | | height="13" | [[De jeugd van tegenwoordig]] | ||
| productie, | | productie, redacteur, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Demokratisering van de universiteit | | height="13" | [[Demokratisering van de universiteit]] | ||
| | | redacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nederland nu | | height="13" | [[Nederland nu]] | ||
| | | redacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1980 | | 1980 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Ot ... | | height="13" | [[Borderline 1&2]] | ||
| | | scenarioschrijver | ||
| film | |||
| 1981 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ot...en hoe zit het nou met Sien?]] | |||
| scenarioschrijver, redacteur, regisseur | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1981 | | 1981-1982 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Vals plat | | height="13" | [[Vals plat]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1981 | | 1981 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het atoom | | height="13" | [[Het atoom]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1981 | | 1981 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Villa VPRO | | height="13" | [[Villa VPRO]] | ||
| interviewer, | | interviewer, samensteller, verslaggever | ||
| | | radio | ||
| 1982 | | 1982 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Tijdverschijnselen | | height="13" | [[Tijdverschijnselen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1982 | | 1982-1985 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Deux | | height="13" | [[Deux pièces]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Humanisme en de toekomst | | height="13" | [[Humanisme en de toekomst]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Hoop of valse hoop | | height="13" | [[Hoop of valse hoop]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | |||
| 1983 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Artsen tegen kernwapens]] | |||
| redacteur, regisseur | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Kwartslag]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1984-1985 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Mensenwerk]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Is God rechts?]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Grenzen]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Wat doe ik met mijn tijd?]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[De straat]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1986 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[In de war]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1986 | | 1986 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Liefhebbers]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1986 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Hollands hoop | | height="13" | [[Hollands hoop (Reportage)]] | ||
| | | regisseur, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | RUR | | height="13" | [[RUR]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989-1990 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Ischa (televisie)|Ischa]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989-1991 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[TV3]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Vluchtelingen en kinderen | | height="13" | [[Vluchtelingen en kinderen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Vluchtelingen in Nederland | | height="13" | [[Vluchtelingen in Nederland]] | ||
| | | eindredacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Jan achter de schermen van | | height="13" | [[Jan achter de schermen van]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Overleven, omgaan met armoede | | height="13" | [[Overleven, omgaan met armoede]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Stop de persen | | height="13" | [[Stop de persen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | |||
| 1991-1992 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vergeten]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1991 | | 1991 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Megabel & Bugs | | height="13" | [[Megabel & Bugs]] | ||
| | | redacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1991 | | 1991 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Krassen | | height="13" | [[Krassen]] | ||
| | | eindredacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Droom en daad | | height="13" | [[Droom en daad]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Fay | | height="13" | [[Fay Weldon versus Marilyn French]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Veranderen | | height="13" | [[Veranderen]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Wij, Andriessen]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Versieren]] | |||
| regisseur, interviewer | |||
| televisie | |||
| 1992-1993 | |||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Sporen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[In mijn ogen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993-1994 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De klas van '53 | | height="13" | [[De klas van '53]] | ||
| | | redacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Vergeten]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Nieuwe buren]] | ||
| | | eindredacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Uitstappen]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Terug in de straat | | height="13" | [[Terug in de straat]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Eb en vloed]] | ||
| | | samensteller, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De kleine revolutie | | height="13" | [[De kleine revolutie]] | ||
| | | redacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Minderheden/gemengde berichten | | height="13" | [[Minderheden/gemengde berichten]] | ||
| | | eindredacteur, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Saudade | | height="13" | [[Saudade]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | |||
| 1996 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Arabische verkenningen]] | |||
| eindredacteur | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het einde van het kind?]] | |||
| eindredacteur, producent | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Oost west en de rest]] | ||
| | | producent alle delen, regisseur van 1 deel | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Haagse klasse: op school in de schilderswijk]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Westeinde]] | ||
| | | producent, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nieuwland | | height="13" | [[Nieuwland]] | ||
| | | redacteur, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Buiten spel | | height="13" | [[Buiten spel]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Homo's moeten we niet | | height="13" | [[Homo's moeten we niet]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het instrumentenhuis | | height="13" | [[Het instrumentenhuis]] | ||
| | | producent, regisseur, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Kruispunt | | height="13" | [[Kruispunt]]: ''[[Stille krachten: het belang van vrijwilligers]]'' | ||
| | | producent, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nederland volgens Pijpers | | height="13" | [[Nederland volgens Pijpers]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999-2000 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Girls girls girls | | height="13" | [[Girls girls girls]] | ||
| | | eindredacteur, producent, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Verwarring in de stad | | height="13" | [[Verwarring in de stad]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Paul Verhoeven: De gewelddadige schepping | | height="13" | [[Paul Verhoeven: De gewelddadige schepping]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Pijpers pakt uit | | height="13" | [[Pijpers pakt uit]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De man die zijn moeder verkocht | | height="13" | [[De man die zijn moeder verkocht]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Onderhuids; leven met een chronische ziekte | | height="13" | [[Onderhuids; leven met een chronische ziekte]] | ||
| | | eindredacteur, producent, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Alias Springer | | height="13" | [[Alias Springer]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Vet | | height="13" | [[Vet VMBO]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Arbeidsmigratie | | height="13" | [[Arbeidsmigratie]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Oetsiekoetsie | | height="13" | [[Oetsiekoetsie]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Sterren van Europa | | height="13" | [[Sterren van Europa]] | ||
| | | eindredacteur, producent, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het gezicht van | | height="13" | [[Het gezicht van Amsterdam]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2001 | | 2001 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Wij, Oranje | | height="13" | [[Wij, Oranje]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De grandeur van Groningen | | height="13" | [[De grandeur van Groningen]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Schitteren | | height="13" | [[Schitteren]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nooit meer krassen | | height="13" | [[Nooit meer krassen]] | ||
| | | producent, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De passie en de pijn | | height="13" | [[De passie en de pijn]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Haagse Klasse: 5 jaar later]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Boeken op Zondag | | height="13" | [[Boeken op Zondag]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het grote geluk | | height="13" | [[Het grote geluk]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2003 | | 2003 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Tussen ouders en kinderen | | height="13" | [[Tussen ouders en kinderen]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Zwanenmeer: oude mensen dansen | | height="13" | [[Zwanenmeer: oude mensen dansen]] | ||
| | | eindredacteur, interviewer, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Allemaal theater | | height="13" | [[Allemaal theater]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Voorheen girls | | height="13" | [[Voorheen girls]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Aids - the woman's story | | height="13" | [[Aids - the woman's story]] | ||
| | | producent, eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | De zesde maestro | | height="13" | [[De zesde maestro]] | ||
| | | producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Onze kust]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Onrust in de stad]] | ||
| | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Onder specialisten | | height="13" | [[Onder specialisten]] | ||
| | | eindredacteur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Met | | height="13" | [[Met Kok]] | ||
| | | regisseur, producent | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Kleur in de klas | | height="13" | [[Kleur in de klas]] | ||
| | | regisseur, eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Close up | | height="13" | [[Close up]]: [[Ko van Dijk, een hommage]] | ||
| | | regisseur, samensteller | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2007 | | 2007 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Allemaal film | | height="13" | [[Allemaal film]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2007 | | 2007 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Het verleden van Nederland | | height="13" | [[Het verleden van Nederland]] | ||
| | | eindredacteur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Johan Simons: Zeg dat het goed komt]] | |||
| regisseur, producent | |||
| televisie | |||
| 2011 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[DementieEnDan]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2013 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mijn moeder is dement]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2014 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een mooi ende]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2014 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kansen krijgen, Kansen pakken]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2016 | |||
|} | |} | ||
[[Ireen van Ditshuyzen|Terug naar biografie]] | [[Ireen van Ditshuyzen|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 7 feb 2023 10:25
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| Goed leven | redacteur | televisie | 1970 | |
| De ombudsman | redacteur | televisie | 1970 | |
| Namens | researcher | televisie | 1971-1973 | |
| Culemborg bijvoorbeeld | samensteller | televisie | 1974-1975 | |
| Strijd | redacteur | televisie | 1976 | |
| Droomland | samensteller | televisie | 1976 | |
| Supplement | redacteur, samensteller | radio | 1979 | |
| D. Colleté | interviewer | radio | 1979 | |
| Neon | redacteur, regisseur | televisie | 1979-1980 | |
| De jeugd van tegenwoordig | productie, redacteur, samensteller | televisie | 1979 | |
| Demokratisering van de universiteit | redacteur, producent | televisie | 1979 | |
| Nederland nu | redacteur, regisseur | televisie | 1980 | |
| Borderline 1&2 | scenarioschrijver | film | 1981 | |
| Ot...en hoe zit het nou met Sien? | scenarioschrijver, redacteur, regisseur | televisie | 1981-1982 | |
| Vals plat | redacteur | televisie | 1981 | |
| Het atoom | producent | televisie | 1981 | |
| Villa VPRO | interviewer, samensteller, verslaggever | radio | 1982 | |
| Tijdverschijnselen | eindredacteur | televisie | 1982-1985 | |
| Deux pièces | redacteur | televisie | 1983 | |
| Humanisme en de toekomst | redacteur | televisie | 1983 | |
| Hoop of valse hoop | redacteur | televisie | 1983 | |
| Artsen tegen kernwapens | redacteur, regisseur | televisie | 1983 | |
| Kwartslag | eindredacteur | televisie | 1984-1985 | |
| Mensenwerk | redacteur | televisie | 1984 | |
| Is God rechts? | redacteur | televisie | 1984 | |
| Grenzen | regisseur | televisie | 1984 | |
| Wat doe ik met mijn tijd? | redacteur | televisie | 1984 | |
| De straat | eindredacteur | televisie | 1986 | |
| In de war | regisseur | televisie | 1986 | |
| Liefhebbers | eindredacteur | televisie | 1986 | |
| Hollands hoop (Reportage) | regisseur, samensteller | televisie | 1987 | |
| RUR | eindredacteur | televisie | 1989-1990 | |
| Ischa | eindredacteur | televisie | 1989-1991 | |
| TV3 | eindredacteur | televisie | 1989 | |
| Vluchtelingen en kinderen | eindredacteur | televisie | 1989 | |
| Vluchtelingen in Nederland | eindredacteur, regisseur | televisie | 1989 | |
| Jan achter de schermen van | eindredacteur | televisie | 1990 | |
| Overleven, omgaan met armoede | regisseur | televisie | 1990 | |
| Stop de persen | eindredacteur | televisie | 1991-1992 | |
| Vergeten | regisseur | televisie | 1991 | |
| Megabel & Bugs | redacteur | televisie | 1991 | |
| Krassen | eindredacteur, regisseur | televisie | 1992 | |
| Droom en daad | eindredacteur | televisie | 1992 | |
| Fay Weldon versus Marilyn French | eindredacteur | televisie | 1992 | |
| Veranderen | regisseur, producent | televisie | 1992 | |
| Wij, Andriessen | regisseur, producent | televisie | 1992 | |
| Versieren | regisseur, interviewer | televisie | 1992-1993 | |
| Sporen | eindredacteur | televisie | 1993 | |
| In mijn ogen | eindredacteur | televisie | 1993-1994 | |
| De klas van '53 | redacteur, regisseur | televisie | 1993 | |
| Vergeten | regisseur | televisie | 1994 | |
| Nieuwe buren | eindredacteur, regisseur | televisie | 1994 | |
| Uitstappen | eindredacteur | televisie | 1994 | |
| Terug in de straat | regisseur | televisie | 1994 | |
| Eb en vloed | samensteller, regisseur | televisie | 1995 | |
| De kleine revolutie | redacteur, regisseur | televisie | 1995 | |
| Minderheden/gemengde berichten | eindredacteur, samensteller | televisie | 1995 | |
| Saudade | producent | televisie | 1996 | |
| Arabische verkenningen | eindredacteur | televisie | 1996 | |
| Het einde van het kind? | eindredacteur, producent | televisie | 1996 | |
| Oost west en de rest | producent alle delen, regisseur van 1 deel | televisie | 1996 | |
| Haagse klasse: op school in de schilderswijk | eindredacteur | televisie | 1998 | |
| Westeinde | producent, regisseur | televisie | 1998 | |
| Nieuwland | redacteur, regisseur | televisie | 1998 | |
| Buiten spel | eindredacteur, producent | televisie | 1998 | |
| Homo's moeten we niet | eindredacteur, producent | televisie | 1998 | |
| Het instrumentenhuis | producent, regisseur, samensteller | televisie | 1998 | |
| Kruispunt: Stille krachten: het belang van vrijwilligers | producent, regisseur | televisie | 1999 | |
| Nederland volgens Pijpers | eindredacteur | televisie | 1999-2000 | |
| Girls girls girls | eindredacteur, producent, regisseur | televisie | 1999 | |
| Verwarring in de stad | regisseur, producent | televisie | 1999 | |
| Paul Verhoeven: De gewelddadige schepping | producent | televisie | 2000 | |
| Pijpers pakt uit | eindredacteur, producent | televisie | 2000 | |
| De man die zijn moeder verkocht | eindredacteur, producent | televisie | 2000 | |
| Onderhuids; leven met een chronische ziekte | eindredacteur, producent, samensteller | televisie | 2001 | |
| Alias Springer | eindredacteur, producent | televisie | 2001 | |
| Vet VMBO | eindredacteur, producent | televisie | 2001 | |
| Arbeidsmigratie | eindredacteur, producent | televisie | 2001 | |
| Oetsiekoetsie | eindredacteur, producent | televisie | 2001 | |
| Sterren van Europa | eindredacteur, producent, regisseur | televisie | 2001 | |
| Het gezicht van Amsterdam | regisseur, producent | televisie | 2001 | |
| Wij, Oranje | eindredacteur, producent | televisie | 2002 | |
| De grandeur van Groningen | regisseur, producent | televisie | 2002 | |
| Schitteren | producent | televisie | 2002 | |
| Nooit meer krassen | producent, regisseur | televisie | 2003 | |
| De passie en de pijn | eindredacteur, producent | televisie | 2003 | |
| Haagse Klasse: 5 jaar later | eindredacteur, producent | televisie | 2003 | |
| Boeken op Zondag | eindredacteur, producent | televisie | 2003 | |
| Het grote geluk | producent | televisie | 2003 | |
| Tussen ouders en kinderen | producent | televisie | 2004 | |
| Zwanenmeer: oude mensen dansen | eindredacteur, interviewer, producent | televisie | 2004 | |
| Allemaal theater | eindredacteur, producent | televisie | 2004 | |
| Voorheen girls | regisseur, producent | televisie | 2004 | |
| Aids - the woman's story | producent, eindredacteur | televisie | 2004 | |
| De zesde maestro | producent | televisie | 2004 | |
| Onze kust | regisseur, producent | televisie | 2005 | |
| Onrust in de stad | regisseur | televisie | 2005 | |
| Onder specialisten | eindredacteur, producent | televisie | 2005 | |
| Met Kok | regisseur, producent | televisie | 2005 | |
| Kleur in de klas | regisseur, eindredacteur | televisie | 2006 | |
| Close up: Ko van Dijk, een hommage | regisseur, samensteller | televisie | 2007 | |
| Allemaal film | eindredacteur | televisie | 2007 | |
| Het verleden van Nederland | eindredacteur | televisie | 2008 | |
| Johan Simons: Zeg dat het goed komt | regisseur, producent | televisie | 2011 | |
| DementieEnDan | regisseur | televisie | 2013 | |
| Mijn moeder is dement | regisseur | televisie | 2014 | |
| Een mooi ende | regisseur | televisie | 2014 | |
| Kansen krijgen, Kansen pakken | regisseur | televisie | 2016 |