Oeuvre Heddy Honigmann: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style="font-weight:bold" vali...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Heddy Honigmann|Terug naar biografie]] | |||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | |||
|- valign="bottom" | |||
| width="203" height="13" | Titel | |||
| width="203" | functie | |||
| width="132" | jaartal | |||
| width="48" | medium | |||
| width="48" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[L'Israeli dei Beduini]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1979 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Het vuur]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1981 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[De overkant]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| valign="bottom" | 1982 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[De witte paraplu]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1983 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Uit & Thuis]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1984 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[De deur van het huis]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1985 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | [[Hersenschimmen]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| valign="bottom" | 1988 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Uw mening graag]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1989 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Ghatak]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1990 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Viermaal mijn hart]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1990 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[Verhalen die ik mezelf vertel]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1992 | |||
| valign="bottom" | bioscoop | |||
| valign="bottom" | | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Metaal en melancholie]] | |||
| regisseur | |||
| 1993 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- | |||
| height="13" | [[Oog in oog]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1993 | |||
| valign="bottom" | televisie | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" | [[In de schaduw]] | |||
| regisseur | |||
| valign="bottom" | 1994 | |||
| valign="bottom" | televisie | |||
| valign="bottom" | in het kader van [[Democratie unplugged]] | |||
|- valign="bottom" | |||
|- | | height="13" | [[Tot ziens]] | ||
| | | regisseur | ||
| | | 1995 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[O amor natural]] | |||
| regisseur | |||
| 1996 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het ondergronds orkest]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| 1997 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[2 minuten stilte, aub]] | ||
| regisseur, | | regisseur | ||
| | | 1998 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- | |||
| height="13" | [[De juiste maat]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| 1998 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Crazy]] | ||
| regisseur, | | regisseur | ||
| | | 1999 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- | |||
| height="13" | [[Hanna lacht]] | |||
| regisseur | |||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- | |||
| height="13" | [[De 10 geboden|10 Geboden - Privé]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| 2000 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| height="13" | [[Het lied van 80 lentes]] | | height="13" | [[Het lied van 80 lentes]] | ||
| | | scenario | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 32: | Regel 171: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Goede man, lieve zoon]] | ||
| regisseur, | | regisseur, scenario | ||
| | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De juiste naam]] | |||
| regisseur | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| uit de serie [[En terecht]] | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 46: | Regel 192: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dame la Mano]] | ||
| regisseur, | | regisseur, scenario | ||
| | | 2004 | ||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Liefde gaat door de maag]] | |||
| regisseur, scenario | |||
| 2004 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Ingelijst huwelijk]] | ||
| regisseur | | regisseur, scenario | ||
| | | 2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Forever]] | ||
| regisseur | | regisseur, scenario | ||
| | | 2006 | ||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Emoticons]] | |||
| regisseur | |||
| 2007 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[El Olvido]] | ||
| regisseur, | | regisseur, scenario | ||
| | | 2008 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Deuren naar de ziel]] | ||
| | | mentor | ||
| | | 2009 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[DroomBoom]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2011 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[West-side-stories]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2011 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[En op 'n goede dag]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2011 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Herinneringen aan het vuur]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2012 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Around the world in 50 concerts]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2014 | ||
| televisie | | bioscoop - televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Microbe fighters]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2016 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Joke van Leeuwen een wereld tussen twee oren]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2017 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Buddy]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2018 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[100Up]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2020 | ||
| | | bioscoop | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[No hay camino]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2021 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Heddy Honigmann|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 22 mei 2022 19:30
| Titel | functie | jaartal | medium | |
| L'Israeli dei Beduini | regisseur | 1979 | bioscoop | |
| Het vuur | regisseur | 1981 | bioscoop | |
| De overkant | regisseur, scenario | 1982 | bioscoop | |
| De witte paraplu | regisseur | 1983 | bioscoop | |
| Uit & Thuis | regisseur | 1984 | bioscoop | |
| De deur van het huis | regisseur | 1985 | bioscoop | |
| Hersenschimmen | regisseur, scenario | 1988 | bioscoop | |
| Uw mening graag | regisseur | 1989 | bioscoop | |
| Ghatak | regisseur | 1990 | bioscoop | |
| Viermaal mijn hart | regisseur | 1990 | bioscoop | |
| Verhalen die ik mezelf vertel | regisseur | 1992 | bioscoop | |
| Metaal en melancholie | regisseur | 1993 | bioscoop | |
| Oog in oog | regisseur | 1993 | televisie | |
| In de schaduw | regisseur | 1994 | televisie | in het kader van Democratie unplugged |
| Tot ziens | regisseur | 1995 | bioscoop | |
| O amor natural | regisseur | 1996 | bioscoop | |
| Het ondergronds orkest | regisseur, scenario | 1997 | bioscoop | |
| 2 minuten stilte, aub | regisseur | 1998 | televisie | |
| De juiste maat | regisseur, scenario | 1998 | televisie | |
| Crazy | regisseur | 1999 | televisie | |
| Hanna lacht | regisseur | 1999 | televisie | |
| 10 Geboden - Privé | regisseur, scenario | 2000 | televisie | |
| Het lied van 80 lentes | scenario | 2000 | televisie | |
| Goede man, lieve zoon | regisseur, scenario | 2001 | televisie | |
| De juiste naam | regisseur | 2003 | televisie | uit de serie En terecht |
| 26.000 gezichten | regisseur | 2004 | televisie | |
| Dame la Mano | regisseur, scenario | 2004 | bioscoop | |
| Liefde gaat door de maag | regisseur, scenario | 2004 | televisie | |
| Ingelijst huwelijk | regisseur, scenario | 2005 | televisie | |
| Forever | regisseur, scenario | 2006 | bioscoop | |
| Emoticons | regisseur | 2007 | televisie | |
| El Olvido | regisseur, scenario | 2008 | bioscoop | |
| Deuren naar de ziel | mentor | 2009 | televisie | |
| DroomBoom | regisseur | 2011 | televisie | |
| West-side-stories | regisseur | 2011 | televisie | |
| En op 'n goede dag | regisseur | 2011 | televisie | |
| Herinneringen aan het vuur | regisseur | 2012 | televisie | |
| Around the world in 50 concerts | regisseur | 2014 | bioscoop - televisie | |
| Microbe fighters | regisseur | 2016 | televisie | |
| Joke van Leeuwen een wereld tussen twee oren | regisseur | 2017 | televisie | |
| Buddy | regisseur | 2018 | bioscoop | |
| 100Up | regisseur | 2020 | bioscoop | |
| No hay camino | regisseur | 2021 | televisie |