Oeuvre Tineke Verburg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | TROS | | height="13" | [[Overzicht Omroepers per zendgemachtigde#TROS|TROS]] | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1979-1984 | | 1979-1984 | ||
| Regel 48: | Regel 48: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oscar uitreiking 1986]] | |||
| presentator | |||
| 1987 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 53: | Regel 60: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[24 uur Luchtmacht]] | | height="13" | [[24 uur Luchtmacht]] | ||
| redacteur | | redacteur, commentaar | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 108: | Regel 115: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Nederland exporteert]] | | height="13" | [[Nederland exporteert!]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| Regel 264: | Regel 271: | ||
| height="13" | [[TROS in bedrijf]] | | height="13" | [[TROS in bedrijf]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2010 | | 2010-2011 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
Huidige versie van 14 mei 2013 09:58
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| TROS | omroeper | 1979-1984 | televisie | |
| Perspresentatie nieuwe winterprogramma | presentator | 1983 | televisie | |
| Programmaoverzicht '84 - '85 | presentator | 1984 | televisie | |
| TROS Aktua | presentator | 1984-1990 | televisie | |
| TROS Aktua Export | presentator, redacteur | 1986-1989 | televisie | |
| TROS Aktua Kamerbreed | presentator | 1986 | televisie | |
| Oscar uitreiking 1986 | presentator | 1987 | televisie | |
| 24 uur Luchtmacht | redacteur, commentaar | 1988 | televisie | |
| TROS Aktua Geld | presentator | 1988 | televisie | |
| Vlucht door de tijd | commentaarstem, eindredacteur | 1988 | televisie | |
| TROS Aktua Milieu | presentator | 1989 | televisie | |
| TROS Aktua in bedrijf | presentator | 1991-1999 | televisie | |
| TROS Aktua Laat: De rode maffia | commentaarstem | 1990 | televisie | |
| Hollywood Boulevard | presentator | 1990-1992 | televisie | |
| TROS Triviant | presentator | 1990-2002 | televisie | |
| Nederland exporteert! | presentator | 1991 | televisie | |
| TV-Ster gala | presentator | 1992 | televisie | |
| Per wanneer kunt u beginnen? | presentator | 1993 | televisie | |
| Uitslag milieu en toerismeprijs | presentator | 1993 | televisie | |
| Bassie & Adriaan | acteur | 1994 | televisie | éénmalige gastrol (serie 9, afl. 3: Meer geluk dan wijsheid) |
| De beroemdste klas van Nederland | presentator | 1994 | televisie | |
| De grootste familie van Nederland | presentator | 1994 | televisie | * Presenteert speciale aflevering van Triviant als onderdeel van dit programma |
| Milieu en toerismeprijs 1994 | presentator | 1994 | televisie | |
| 2 Vandaag | presentator | 1994 | televisie | |
| Zuiver omdat het moet | presentator | 1994 | televisie | |
| Tien voor taal | presentator | 1996-1999 | televisie | |
| Ondernemen met de euro | presentator | 1997-1998 | televisie | |
| Artsen van de 21e eeuw | presentator | 1998-2000 | televisie | |
| BV2 Nieuwjaarsreceptie | presentator | 1998 | televisie | |
| TROS Aktua medisch | presentator | 1998-1999 | televisie | |
| 100 jaar AutoRAI | presentator | 1999 | televisie | |
| Nog maar 365 dagen … | presentator | 1999 | televisie | |
| Lunch TV | presentator | 2000 | televisie | |
| Opgelicht! | presentator | 2000 | televisie | |
| Geef de MKZ-boeren toekomst | presentator | 2001 | televisie | |
| Nederland in bedrijf | presentator | 2004-2006 | televisie | |
| Vakwerk NL | presentator | 2007-2008 | televisie | |
| TROS in bedrijf | presentator | 2010-2011 | radio |