Oeuvre Marga van Praag: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidde...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 153: | Regel 153: | ||
| Redactie | | Redactie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Studio NOS]] | |||
| Presentatie | |||
| 1999-2000 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 212: | Regel 219: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Marga van Praag| Terug naar biografie]] | [[Marga van Praag| Terug naar biografie]] | ||
Versie van 9 mrt 2011 15:38
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Dit is het begin | Productie | 1970s | Televisie | |
| De jonge onderzoekers | Presentatie | 1970 | Televisie | |
| Tuin der lasten | Productie | 1971 | Televisie | |
| Sesame Street | Productie | 1972 | Televisie | |
| Ik ben blij dat ik mag zingen | Productie | 1980 | Televisie | |
| NOS radio journaal | Verslaggever | 1981 | Radio | |
| Jeugdjournaal | Verslaggever, Presentatie, Redactie | 1981-1994 | Televisie | |
| Tweede Kamerverkiezingen 1981 | Redactie | 1981 | Televisie | |
| Ons NOS-programma | Interviewer | 1984 | Televisie | |
| De andere wereld van zondagmorgen | Verslaggever | 1987 | Radio | |
| Jaaroverzicht journaal | Redactie | 1987 | Televisie | |
| Coupe Soleil | Presentatie, Interviewer | 1988 | Radio | |
| Jeugdjournaal extra | Presentatie | 1989-1990 | Televisie | |
| NOS Laat | Verslaggever | 1990 | Televisie | |
| Artsen zonder Grenzen | Presentatie | 1991 | Televisie | Presentatie samen met broer Chiel van Praag |
| Oorlog in de Golf | Praag, Marga van (presentatie) | 1991 | Televisie | |
| NOS Journaal | Redactie | 1992-1993 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentatie, redactie | 1994-2002 | Televisie | |
| Nationale 5-mei viering | Redactie | 1995 | Televisie | |
| Watersnood 1995 | Presentatie | 1995 | Televisie | |
| M2 | Redactie | 1999 | Televisie | |
| Studio NOS | Presentatie | 1999-2000 | Televisie | |
| NOS Journaal | Verslaggever | 2002-2008 | Televisie | |
| Val Kabinet Balkenende | Presentatie | 2002 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Eindredactie | 2005 | Televisie | |
| Internationale nieuwsuitwisseling | Verslaggever | 2006 | Televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | Interviewer | 2006 | Radio | |
| Radio 1 avondjournaal | Verslaggever | 2007 | Radio | |
| Mooi! Weer de Leeuw - de marathon | Interviewer | 2008 | Televisie | |
| De decenniumgast | Presentatie, Interviewer | 2009 | Radio |
|