Oeuvre Ben Hulskamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Jam]] | | height="26" | [[Jam]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969-1971 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Ziezo zomer]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 19: | Regel 27: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Stuif es in]] | | height="26" | [[Stuif es in]] | ||
| ontwerpassisten | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | |||
| ism [[Peter Gabriëlse]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Woodhouse festival]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 24: | Regel 40: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 46: | Regel 63: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Pepe Lienhard show orkest]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Alstublieft majesteit]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De zevensprong]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1981 | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Slagerfestival]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| nb | |||
| | | | ||
| | | | ||
Versie van 19 feb 2014 17:15
| Programmatitel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen | |
| Jam | decorontwerper | televisie | 1969-1971 | ||
| Ziezo zomer | decorontwerper | televisie | 1969-1971 | ||
| Stuif es in | ontwerpassisten | televisie | 1970 | ism Peter Gabriëlse | |
| Woodhouse festival | decorontwerper | televisie | 1970 |
| |
| Toppop | decorontwerper | televisie | 1972 | ||
| Holland ze zeggen... | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Martine | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Pepe Lienhard show orkest | decorontwerper | televisie | 1976 | ||
| Alstublieft majesteit | decorontwerper | televisie | 1979 | ||
| De zevensprong | decorontwerper | televisie | 1981 | ||
| Slagerfestival | decorontwerper | televisie | nb |