Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 164: | Regel 164: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Wim Sonneveld en Ina van Faassen] | | height="26" | [[Wim Sonneveld en Ina van Faassen]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kijkt u ook vanavond?]] | |||
| presentatie | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | | | ||
| Regel 208: | Regel 215: | ||
| height="26" | [[De zaak Giessen/Nieuwkerk]] | | height="26" | [[De zaak Giessen/Nieuwkerk]] | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Coppelia]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| Regel 239: | Regel 253: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollands glorie]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| afl. 15 | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 259: | Regel 280: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1978-1982 | | 1978-1982 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gaslicht]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | | | ||
| Regel 282: | Regel 310: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Clowns in gloria]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1982 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | [[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 7 mei 2014 11:56
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Sleeswijk Revue | decorontwerper | theater | nb | |
| Snip en Snap revue's | decorontwerper | theater | nb | |
| De zingende stift | illustrator, zanger | televisie | 1955 | |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Negentienhonderd | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven | illustrator | televisie | 1963 | Aflevering 6: 'Honger en overvloed' |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1966-1968 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Wim Sonneveld en Ina van Faassen | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Kijkt u ook vanavond? | presentatie | televisie | 1970 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Kiss me Kate | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Coppelia | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Standrecht | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant | decorontwerper | televisie | 1977 | afl. 't Seintje/Gered |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Hollands glorie | decorontwerper | televisie | 1978 | afl. 15 |
| Dubbelleven | decorontwerper | televisie | 1978 | afl. Als je droomt, wie ben je dan? |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| Gaslicht | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| Pipo in West-Best | decorontwerper | televisie | 1980 | |
| Kinderen voor kinderen | illustrator | televisie | 1980 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 |
|
| Clowns in gloria | decorontwerper | televisie | 1982 |