Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Sleeswijk Revue | | height="13" | Sleeswijk Revue's | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| theater | | theater | ||
| | | 1960 - 1962 | ||
| | | | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| theater | | theater | ||
| | | 1961 | ||
| | | | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Anno 1900]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1962 | | 1961-1962 | ||
| | | | ||
| Regel 95: | Regel 95: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rendez-vous met Grazia]] | | height="13" | [[Rendez-vous met Grazia]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Requiem van een vogel]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 118: | Regel 125: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De overval]] | |||
| artdirector | |||
| bioscoop | |||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | | ||
| Regel 129: | Regel 143: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zes chansons]] | | height="13" | [[Zes chansons]] (Jos van Zuylen) | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 145: | Regel 159: | ||
| height="13" | [[Het schildersjoch]] | | height="13" | [[Het schildersjoch]] | ||
| illustrator, presentator | | illustrator, presentator | ||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Orkest Jacques Helian]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| Regel 168: | Regel 189: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | | ||
Versie van 7 mei 2014 17:43
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Sleeswijk Revue's | decorontwerper | theater | 1960 - 1962 | |
| Snip en Snap revue's | decorontwerper | theater | 1961 | |
| Dirk de Zeehond | illustrator | televisie | 1955 | |
| De zingende stift | illustrator | televisie | 1955 | |
| Dageraad van Europa | illustrator | televisie | 1960 | |
| Artiestencafe | illustrator | televisie | 1960 | bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960 |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Anno 1900 | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1961-1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Requiem van een vogel | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De overval | artdirector | bioscoop | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons (Jos van Zuylen) | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven | illustrator | televisie | 1963 | Aflevering 6: 'Honger en overvloed' |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Orkest Jacques Helian | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| De dood van een stierenvechter | illustrator | televisie | 1965 | |
| Een dagje uit | illustrator | televisie | 1965 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Wim Sonneveld en Ina van Faassen | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Kijkt u ook vanavond? | presentatie | televisie | 1970 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| 'n Zomerzotheid | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Kiss me Kate | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Coppelia | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Standrecht | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant | decorontwerper | televisie | 1977 | afl. 't Seintje/Gered |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Hollands glorie | decorontwerper | televisie | 1978 | afl. 15 |
| Dubbelleven | decorontwerper | televisie | 1978 | afl. Als je droomt, wie ben je dan? |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| Gaslicht | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| Pipo in West-Best | decorontwerper | televisie | 1980 | |
| Kinderen voor kinderen | illustrator | televisie | 1980 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 |
|
| Clowns in gloria | decorontwerper | televisie | 1982 |