Televizier Talent Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
| Regel 52: | Regel 52: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2015 | |||
| [[Jan Versteegh]] | |||
| [[BNN]] | |||
| | |||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Versie van 5 nov 2015 16:51
Publieksprijs het beste nieuwe televisie talenttalent. Zowel mannen als vrouwen kunnen in deze category worden genomineerd. De prijs wordt uitgereikt in het kader van het Televizier-gala.
Winnaars
| Jaar | Titel | Zendg. | Opmerking |
| 2008 | Yolanthe Cabau van Kasbergen | TROS | |
| 2009 | Lieke van Lexmond | RTL4 | |
| 2010 | Jan Kooijman | RTL4 | |
| 2011 | Guus Meeuwis | RTL4 | |
| 2012 | Gerard Ekdom | AVRO | |
| 2013 | Kees Tol | AVRO, SBS | |
| 2014 | Ruud Feltkamp | RTL4 | |
| 2015 | Jan Versteegh | BNN |