Televizier Talent Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| [[Jan Versteegh]] | | [[Jan Versteegh]] | ||
| [[BNN]] | | [[BNN]] | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2016 | |||
| [[Pip Pellens]] | |||
| [[RTL5]] | |||
| | | | ||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Versie van 24 okt 2016 09:11
Publieksprijs het beste nieuwe televisie talent. Zowel mannen als vrouwen kunnen in deze category worden genomineerd. De prijs wordt uitgereikt in het kader van het Gouden Televizier Ring gala.
Winnaars
| Jaar | Titel | Zendg. | Opmerking |
| 2008 | Yolanthe Cabau van Kasbergen | TROS | |
| 2009 | Lieke van Lexmond | RTL4 | |
| 2010 | Jan Kooijman | RTL4 | |
| 2011 | Guus Meeuwis | RTL4 | |
| 2012 | Gerard Ekdom | AVRO | |
| 2013 | Kees Tol | AVRO, SBS | |
| 2014 | Ruud Feltkamp | RTL4 | |
| 2015 | Jan Versteegh | BNN | |
| 2016 | Pip Pellens | RTL5 |