Oeuvre Stephen Emmer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 305: | Regel 305: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Nike Women reclame jingle | | height="13" | Nike Women reclame jingle | ||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Opsporing verzocht]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mijn tent is top]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[YorinToday]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ticket to love]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Transportwereld]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rick Nieman praat met]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuw aan tafel]] tune | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 326: | Regel 375: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | IDFA jingle | | height="13" | IDFA jingle | ||
| componist | |||
| | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Holland Festival jingle | |||
| componist | |||
| | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rotterdams Film Festival jingle | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 480: | Regel 543: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Tijd voor MAX]] | | height="13" | [[Tijd voor MAX]] | ||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nederland 2 stationcall | |||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nieuws muziek van RTL FM | |||
| componist | |||
| | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nieuws muziek van Radio 538 | |||
| componist | |||
| | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[MTV News]] tune | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
Versie van 28 okt 2008 12:22
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Radionome | samensteller, presentator | 1980 | radio | |
| Vogue Estate | componist, muzikant | 1982 | LP | |
| Kwartslag tune | componist | televisie | ||
| Den Haag vandaag tune | componist | televisie | ||
| NOS-laat tune | componist | televisie | ||
| Van gewest tot gewest tune | componist | televisie | ||
| Per seconde wijzer tune | componist | televisie | ||
| Sportjournaal tune | componist | televisie | ||
| Radio 1 journaal tune | componist | radio | ||
| Waku waku tune | componist | televisie | ||
| Schoolse zaken tune | componist | televisie | ||
| Buch tune | componist | televisie | ||
| Politiebericht tune | componist | televisie | ||
| Nederland 1/2/3 bumper jingles | componist | televisie | ||
| RTL Nieuws tune | componist | televisie | ||
| Radio 2 stationcall | componist | radio | ||
| KRO stationcall | componist | televisie | ||
| NCRV stationcall | componist | televisie | ||
| NOS stationcall | componist | televisie | ||
| ZDF stationcall | componist | televisie | ||
| AVRO stationcall | componist | televisie | ||
| VARA stationcall | componist | televisie | ||
| TROS stationcall | componist | televisie | ||
| VPRO stationcall | componist | televisie | ||
| NPS stationcall | componist | televisie | ||
| Veronica stationcall | componist | televisie | ||
| Camel Trophy reclame jingle | componist | televisie | ||
| Rabobank reclame jingle | componist | televisie | ||
| AMEV reclame jingle | componist | televisie | ||
| Verenigde Verzekeraars reclame jingle | componist | televisie | ||
| Shanghai: The people's city | componist | 1985 | film | |
| A sunny day with lovin' car | componist | 1987 | televisie | |
| De geschiedenis van de Tweede Kamer | componist | televisie | ||
| NOS Journaal tune | componist | 1989 | televisie | |
| Transit | componist | 1992 | film | |
| RTL 4 station jingle | componist | televisie | ||
| Holland Festival 60-jarig jubileum spotje jingle | componist | televisie | ||
| NOS Journaal tune | componist | 1995 | televisie | |
| RTL 7 station jingle | componist | televisie | ||
| RTL5/Jensen! bumper jingle | componist | televisie | ||
| 538 Nieuws tune | componist | radio | ||
| MTV News tune | componist | televisie | ||
| Nike Women reclame jingle | componist | televisie | ||
| Opsporing verzocht tune | componist | televisie | ||
| Mijn tent is top tune | componist | televisie | ||
| YorinToday tune | componist | televisie | ||
| Ticket to love tune | componist | televisie | ||
| Transportwereld tune | componist | televisie | ||
| Rick Nieman praat met tune | componist | televisie | ||
| Nieuw aan tafel tune | componist | televisie | ||
| Motel Films bioscooptrailer jingle | componist | bioscoop | ||
| Jeugdjournaal tune | componist | televisie | ||
| IDFA jingle | componist | bioscoop | ||
| Holland Festival jingle | componist | bioscoop | ||
| Rotterdams Film Festival jingle | componist | bioscoop | ||
| Prometheus: Gedicht van vuur | componist | 1998 | televisie | |
| RTL Z tune | componist | 2001 | televisie | |
| Yorin tune | componist | 2001 | televisie | |
| The Young One tune | componist | 2001 | televisie | |
| Goedemorgen Nederland tune | componist | televisie | ||
| Gesprek met de minister president tune | componist | televisie | ||
| RTL Travel tune | componist | televisie | ||
| Oerbrood reclame jingle | componist | televisie | ||
| Dilemma's tune | componist | televisie | ||
| Ancient roots tune | componist | televisie | ||
| Groeten uit de rimboe | componist | televisie | ||
| Fox Kids Top 20 tune | componist | televisie | ||
| Vogue reclame jingle (MTV) | componist | televisie | ||
| Amando reclame jingle (MTV) | componist | televisie | ||
| Shockdoc tune | componist | televisie | ||
| De kat in de zak tune | componist | televisie | ||
| Ook dat nog! | componist | 2003 | televisie | |
| Yorin station identity relaunch | componist | 2004 | televisie | |
| Aperitivo tune | componist | televisie | ||
| Camping Life tune | componist | televisie | ||
| Editie NL tune | componist | CD | ||
| Tijd voor MAX | componist | televisie | ||
| Nederland 2 stationcall | componist | televisie | ||
| Nieuws muziek van RTL FM | componist | radio | ||
| Nieuws muziek van Radio 538 | componist | radio | ||
| MTV News tune | componist | televisie | ||
| Xyanide (Playlogic) | componist | computerspel | ||
| Dochter en moeders tune | componist | televisie | ||
| TMF Travelfacts tune | componist | televisie | ||
| Dragon's den | componist | televisie | ||
| LookingGood tune | componist | televisie | ||
| Albert tune | componist | televisie | ||
| Beeld en Geluid experience jingles | componist | 2006 | tentoonstelling | |
| 4 in het land tune | componist | televisie | ||
| Journaal op 3 | componist | 2007 | televisie | |
| Recitement | componist | 2007 | CD |