Sonja Barend Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| interview met Farid Azarkan van de politieke partij Denk in ''[[Jinek]]'' | | interview met Farid Azarkan van de politieke partij Denk in ''[[Jinek]]'' | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2019 | |||
| [[Kefah Allush]] | |||
| interview met Peter van Uhm, Commandant der Strijdkrachten buiten dienst, in ''[[De kist]]'' | |||
| | |||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Versie van 18 okt 2019 13:07
De Sonja Barend Award is een jaarlijkse vakprijs voor het beste televisie-interview van het jaar. De prijs is in 2009 door de VARA gids ingevoerd en vernoemd naar talkshowhost Sonja Barend.
Winnaars
| Jaar | Prijs uitgereikt aan | Opmerking | |
| 2009 | Matthijs van Nieuwkerk | Oeuvre-prijs | |
| 2010 | Clairy Polak | interview met Hans van Goor, tweede man DSB voor NOVA | |
| 2011 | Twan Huys | interview met Thom Karremans, ex-luitenant-kolonel Dutchbat voor Nieuwsuur | |
| 2012 | Mariëlle Tweebeeke | interview met producer Reinout Oerlemans voor Nieuwsuur | |
| 2013 | Coen Verbraak | interview met ABN AMRO-topman Rijkman Groenink in Kijken in de ziel | |
| 2014 | Jeroen Pauw | interview met PVV-Kamerlid Fleur Agema voor 5 jaar later | |
| 2015 | Jeroen Pauw | interview met minister Timmermans in Pauw | |
| 2016 | Humberto Tan | interview met overlevenden van de aanslag in de concertzaal Bataclan in Parijs in RTL Late Night | |
| 2017 | Janine Abbring | interview met burgemeester Van der Laan van Amsterdam in Zomergasten | |
| 2018 | Eva Jinek | interview met Farid Azarkan van de politieke partij Denk in Jinek | |
| 2019 | Kefah Allush | interview met Peter van Uhm, Commandant der Strijdkrachten buiten dienst, in De kist |