Invoeren X: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | | width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | | width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding: | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:dwdd.jpg|thumb|[[Marianne Glashouwer]]<br>1971-1991]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | |||
|} | |} | ||
| Regel 17: | Regel 21: | ||
| width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | | width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | | width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding: | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:dwdd.jpg|thumb|[[Marianne Glashouwer]]<br>1971-1991]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Waanzinnig truken.jpg|thumb|[[Bert van Leeuwen]]<br>1984-1996]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:Waaldrecht.jpg|thumb|[[Christa Rosier]]<br>1984-1996]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 17 dec 2008 09:06
EO
![]() 1971-1991 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1971-1991 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1984-1996 |
NCRV
![]() 1971-1991 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1971-1991 |
![]() 1984-1996 |
![]() 1984-1996 |


