Oeuvre Tineke Verburg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 134: | Regel 134: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Bassie & Adriaan: De Reis Vol Verrassingen | |||
| acteur | |||
| 21 januari 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
| Als quizpresentatrice in aflevering 3: Meer Geluk Dan Wijsheid | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 5 aug 2009 15:26
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking | |
| TROS | omroeper | 1979-1984 | televisie | ||
| Perspresentatie nieuwe winterprogramma | presentator | 1983 | televisie | ||
| Programmaoverzicht '84 - '85 | presentator | 1984 | televisie | ||
| TROS Aktua | presentator | 1984-1990 | televisie | ||
| TROS Aktua Export | presentator, redacteur | 1986-1989 | televisie | ||
| TROS Aktua Kamerbreed | presentator | 1986 | televisie | ||
| 24 uur Luchtmacht | redacteur | 1988 | televisie | ||
| TROS Aktua Geld | presentator | 1988 | televisie | ||
| Vlucht door de tijd | commentaarstem, eindredacteur | 1988 | televisie | ||
| TROS Aktua Milieu | presentator | 1989 | televisie | ||
| TROS Aktua in bedrijf | presentator | 1991-1999 | televisie | ||
| TROS Aktua Laat: De rode maffia | commentaarstem | 1990 | televisie | ||
| TROS Hollywood Boulevard | presentator | 1990-1992 | televisie | ||
| TROS Triviant | presentator | 1990-2002 | televisie | ||
| Nederland exporteert | presentator | 1991 | televisie | ||
| TV-Ster gala | presentator | 1992 | televisie | ||
| Per wanneer kunt u beginnen? | presentator | 1993 | televisie | ||
| Uitslag milieu en toerismeprijs | presentator | 1993 | televisie | ||
| Bassie & Adriaan: De Reis Vol Verrassingen | acteur | 21 januari 1994 | televisie | Als quizpresentatrice in aflevering 3: Meer Geluk Dan Wijsheid | |
| De beroemdste klas van Nederland | presentator | 1994 | televisie | ||
| De grootste familie van Nederland | presentator | 1994 | televisie | * Presenteert speciale aflevering van Triviant als onderdeel van dit programma | |
| Milieu en toerismeprijs 1994 | presentator | 1994 | televisie | ||
| 2 Vandaag | presentator | 1994 | televisie | ||
| Zuiver omdat het moet | presentator | 1994 | televisie | ||
| Tien voor taal | presentator | 1996-1999 | televisie | ||
| Ondernemen met de euro | presentator | 1997-1998 | televisie | ||
| Artsen van de 21e eeuw | presentator | 1998-2000 | televisie | ||
| BV2 Nieuwjaarsreceptie | presentator | 1998 | televisie | ||
| TROS Aktua Medisch | presentator | 1998-1999 | televisie | ||
| 100 jaar AutoRAI | presentator | 1999 | televisie | ||
| Nog maar 365 dagen … | presentator | 1999 | televisie | ||
| Lunch TV | presentator | 2000 | televisie | ||
| Opgelicht! | presentator | 2000 | televisie | ||
| Geef de MKZ-boeren toekomst | presentator | 2001 | televisie | ||
| Nederland in bedrijf | presentator | 2004-2006 | televisie | ||
| Vakwerk NL | presentator | 2007-2008 | televisie |