Oeuvre Cees van Ede: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="97" | Medium | | width="97" | Medium | ||
| width="48" | Jaar | | width="48" | Jaar | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Cinevisie]] | |||
| presentatie | |||
| televisie | |||
| 1981-1984 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 13: | Regel 19: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1984-1985 | | 1984-1985 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 31: | Regel 38: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Cinemagazine]] | |||
| eindredactie, presentatie | |||
| televisie | |||
| 1988-1989 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 43: | Regel 57: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Cinema 3]] | |||
| presentatie, regie | |||
| televisie | |||
| 1990-1991 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 61: | Regel 81: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Akteren]] | |||
| regie, interviews | |||
| televisie | |||
| 1992-1993 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Nederlandse Filmdagen]] | |||
| regie | |||
| televisie | |||
| 1992-1993 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 133: | Regel 165: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
Versie van 15 jul 2009 11:51
| Realisatie titel | Functie | Medium | Jaar |
| Cinevisie | presentatie | televisie | 1981-1984 |
| Nederland C | redactie, presentatie, regie | televisie | 1984-1985
|
| Morgen gaat het beter | eindredactie, commentaar | televisie | 1986 |
| Kamera klaar ... Aktie | eindredactie | televisie | 1987 |
| Cinemakkie | commentaar, redactie | televisie | 1988 |
| Cinemagazine | eindredactie, presentatie | televisie | 1988-1989
|
| Joris Ivens | samenstelling, redactie | televisie | 1989 |
| Nederlandse Filmdagen | eindredactie, presentatie | televisie | 1989 |
| Cinema 3 | presentatie, regie | televisie | 1990-1991 |
| Zeven over zeven | regie | televisie | 1991 |
| Jeroen Krabbé en het witte doek | regie | televisie | 1991 |
| Markant | presentatie | televisie | 1992 |
| Akteren | regie, interviews | televisie | 1992-1993 |
| De Nederlandse Filmdagen | regie | televisie | 1992-1993 |
| Filmfestival Rotterdam | presentatie, regie | televisie | 1993 |
| Theater in duistere tijden | regie | televisie | 1993 |
| "Veel liefs, Maria" | regie | televisie | 1994 |
| Theatermakers | regie | televisie | 1994 |
| Hongkong/Rotterdam | regie, samenstelling | televisie | 1994 |
| International Filmfestival Rotterdam | regie | televisie | 1995 |
| Theatermaker Lodewijk de Boer | regie, samenstelling | televisie | 1995 |
| Akteren, het talent van morgen | regie | televisie | 1995 |
| Rijk | regie | televisie | 1995 |
| Klein voor altijd | eindredactie | televisie | 1999 |
| A cry from the grave | eindredactie | televisie | 1999 |
| De gekleurde waarheid | eindredactie | televisie | 2002 |
| Het uur van de wolf | eindredactie | televisie | 1995-2007 |
| De avond van de korte film | eindredactie | televisie | 1997-1998 |
| NPS.doc | eindredactie | televisie | 1999-2000 |
| Dokwerk | eindredactie | televisie | 2001-2007 |
| Vals plat | eindredactie | televisie | 2005-2007 |
| Holland Doc | eindredactie | televisie | 2006-2007 |