Oeuvre Angela Schijf: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| height="13" | [[Nacht in de stad]] | | height="13" | [[Nacht in de stad]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ja, natuurlijk]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 83: | Regel 90: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Film | | Film | ||
| 2001 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Alles mag: Medialab]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2001 | | 2001 | ||
| | | | ||
Huidige versie van 25 jan 2010 15:09
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Oppassen!!! | Acteur | Televisie | 1994-1996 | *Gastrol (Dorine) in vier afleveringen. |
| M'n dochter en ik | Acteur | Televisie | 1996 | *Gastrol in de aflevering "Het schilderij". |
| Ik ben je moeder niet | Acteur | Televisie | 1996 | *Gastrol in de aflevering "Peepshow". |
| Goede tijden slechte tijden | Acteur | Televisie | 1996-1999 | |
| 12 steden, 13 ongelukken | Acteur | Televisie | 1997 | *Gastrol in de aflevering "Het groene licht". |
| Pittige tijden | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Babes | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1999 | *Gastrol in de aflevering "De Cock en de moord met illusie". |
| Nacht in de stad | Acteur | Televisie | 2000 | |
| Ja, natuurlijk | Presentator | Televisie | 2000 | |
| Dok 12 | Acteur | Televisie | 2001 | *Gastrol in de aflevering "Yoyo's zwanenzang". |
| Ik ook van jou | Acteur | Film | 2001 | |
| Alles mag: Medialab | Presentator | Televisie | 2001 | |
| Down | Acteur | Film | 2001 | |
| Costa! | Acteur | Televisie | 2001 | *Gastrol in de aflevering "Zwoele nachten met een fotomodel". |
| Meiden van de Wit | Acteur | Televisie | 2002-2005 | |
| Van God los | Acteur | Film | 2003 | |
| De ordening! | Acteur | Televisie | 2003 | |
| De griezelbus | Acteur | Film | 2005 | |
| Lieve lust | Acteur | Televisie | 2005-2006 | |
| Aspe | Acteur | Televisie | 2006 | * Gastrol in twee afleveringen. |
| Flikken Maastricht | Acteur | Televisie | 2007-2010 |