Oeuvre van Bert Haanstra: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bert Haanstra|Terug naar biografie]] | [[Bert Haanstra|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign=" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="341" height="13" | titel | | width="341" height="13" | titel | ||
| width="218" | functie | | width="218" | functie | ||
| Regel 7: | Regel 8: | ||
| width="92" | jaartal (première) | | width="92" | jaartal (première) | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Veilig verkeer in Hengelo]] (oorspronkelijke titel onbekend) | | height="13" | [[Veilig verkeer in Hengelo]] (oorspronkelijke titel onbekend) | ||
| Camera en regie | | Camera en regie | ||
| Regel 13: | Regel 14: | ||
| 1933 | | 1933 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Boer Pieterse schoot in de roos]] | | height="13" | [[Boer Pieterse schoot in de roos]] | ||
| Camera | | Camera | ||
| Regel 19: | Regel 20: | ||
| 1948 | | 1948 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De Muiderkring herleeft]] | | height="13" | [[De Muiderkring herleeft]] | ||
| Regie, scenario, camera, montage | | Regie, scenario, camera, montage | ||
| Regel 25: | Regel 26: | ||
| 1949 | | 1949 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Talking Facts]] ([[Kleurrijk Holland]]?) | | height="13" | [[Talking Facts]] ([[Kleurrijk Holland]]?) | ||
| montage | | montage | ||
| Regel 31: | Regel 32: | ||
| 1949 | | 1949 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Myrte en de demonen]] | | height="13" | [[Myrte en de demonen]] | ||
| Camera | | Camera | ||
| Regel 37: | Regel 38: | ||
| 1950 | | 1950 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Spiegel van Holland]] | | height="13" | [[Spiegel van Holland]] | ||
| Regie, scenario, camera, montage | | Regie, scenario, camera, montage | ||
| Regel 43: | Regel 44: | ||
| 1950 | | 1950 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen]] | | height="13" | [[Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen]] | ||
| Regie | | Regie | ||
| Regel 49: | Regel 50: | ||
| 1951 | | 1951 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dijkbouw]] | | height="13" | [[Dijkbouw]] | ||
| Regie, scenario, montage | | Regie, scenario, montage | ||
| Regel 55: | Regel 56: | ||
| 1952 | | 1952 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Panta Rhei]] | | height="13" | [[Panta Rhei]] | ||
| Regie, scenario, camera, montage | | Regie, scenario, camera, montage | ||
| Regel 61: | Regel 62: | ||
| 1952 | | 1952 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Changing Earth]] ([[Ontstaan en vergaan]]) | | height="13" | [[The Changing Earth]] ([[Ontstaan en vergaan]]) | ||
| Regie en scenario | | Regie en scenario | ||
| Regel 67: | Regel 68: | ||
| 1953 | | 1953 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Search for Oil]] ([[De opsporing van aardolie]]) | | height="13" | [[The Search for Oil]] ([[De opsporing van aardolie]]) | ||
| Regie en scenario | | Regie en scenario | ||
| Regel 73: | Regel 74: | ||
| 1953 | | 1953 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Wildcat]] ([[De verkenningsboring]]) | | height="13" | [[The Wildcat]] ([[De verkenningsboring]]) | ||
| Regie en scenario | | Regie en scenario | ||
| Regel 79: | Regel 80: | ||
| 1953 | | 1953 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Oilfield]] ([[Het olieveld]]) | | height="13" | [[The Oilfield]] ([[Het olieveld]]) | ||
| Regie en scenario | | Regie en scenario | ||
| Regel 85: | Regel 86: | ||
| 1954 | | 1954 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[… en de zee was niet meer]] | | height="13" | [[… en de zee was niet meer]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 91: | Regel 92: | ||
| 1955 | | 1955 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De fabricage van Stork-Ricardo Dieselmotoren]] / [[Volle Kracht!]] (verschillende versies) | | height="13" | [[De fabricage van Stork-Ricardo Dieselmotoren]] / [[Volle Kracht!]] (verschillende versies) | ||
| Uitvoerend producent | | Uitvoerend producent | ||
| Regel 97: | Regel 98: | ||
| 1955 | | 1955 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[God Shiva]] | | height="13" | [[God Shiva]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 103: | Regel 104: | ||
| 1955 | | 1955 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Rival World]] ([[Strijd zonder einde]]) | | height="13" | [[The Rival World]] ([[Strijd zonder einde]]) | ||
| Regie, scenario, montage | | Regie, scenario, montage | ||
| Regel 109: | Regel 110: | ||
| 1955 | | 1955 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rembrandt, schilder van de mens]] | | height="13" | [[Rembrandt, schilder van de mens]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 115: | Regel 116: | ||
| 1957 | | 1957 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Fanfare]] | | height="13" | [[Fanfare]] | ||
| Regie, scenario, montage | | Regie, scenario, montage | ||
| Regel 121: | Regel 122: | ||
| 1958 | | 1958 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Glas]] | | height="13" | [[Glas]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 127: | Regel 128: | ||
| 1958 | | 1958 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Over glas gesproken]] | | height="13" | [[Over glas gesproken]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 133: | Regel 134: | ||
| 1958 | | 1958 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De zaak MP]] | | height="13" | [[De zaak MP]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 139: | Regel 140: | ||
| 1960 | | 1960 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Delta Phase 1]] | | height="13" | [[Delta Phase 1]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 145: | Regel 146: | ||
| 1962 | | 1962 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zoo]] | | height="13" | [[Zoo]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 151: | Regel 152: | ||
| 1962 | | 1962 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Alleman]] | | height="13" | [[Alleman]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 157: | Regel 158: | ||
| 1963 | | 1963 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Slochteren aan de lijn]] | | height="13" | [[Slochteren aan de lijn]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 163: | Regel 164: | ||
| 1965 | | 1965 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De stem van het water]] | | height="13" | [[De stem van het water]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 169: | Regel 170: | ||
| 1966 | | 1966 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Not Enough]] | | height="13" | [[Not Enough]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 175: | Regel 176: | ||
| 1967 | | 1967 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bridges in Holland]] | | height="13" | [[Bridges in Holland]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 181: | Regel 182: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Retour Madrid]] | | height="13" | [[Retour Madrid]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 187: | Regel 188: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Trafic]] | | height="13" | [[Trafic]] | ||
| Co-regie en uitvoerend producent | | Co-regie en uitvoerend producent | ||
| Regel 193: | Regel 194: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bij de beesten af]] | | height="13" | [[Bij de beesten af]] | ||
| Regie, montage, productie | | Regie, montage, productie | ||
| Regel 199: | Regel 200: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dokter Pulder zaait papavers]] | | height="13" | [[Dokter Pulder zaait papavers]] | ||
| Regie, productie | | Regie, productie | ||
| Regel 205: | Regel 206: | ||
| 1975 | | 1975 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Nationale parken... noodzaak]] | | height="13" | [[Nationale parken... noodzaak]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 211: | Regel 212: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De tijd zal het leren]] | | height="13" | [[De tijd zal het leren]] | ||
| Montage en advies | | Montage en advies | ||
| Regel 217: | Regel 218: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een pak slaag]] | | height="13" | [[Een pak slaag]] | ||
| Regie, productie | | Regie, productie | ||
| Regel 223: | Regel 224: | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Juliana in 70 bewogen jaren]] | | height="13" | [[Juliana in 70 bewogen jaren]] | ||
| adviezen | | adviezen | ||
| Regel 229: | Regel 230: | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Nederland]] | | height="13" | [[Nederland]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 235: | Regel 236: | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vroeger kon je lachen]] | | height="13" | [[Vroeger kon je lachen]] | ||
| Samenstelling, regie, productie | | Samenstelling, regie, productie | ||
| Regel 241: | Regel 242: | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Chimps onder elkaar]] | | height="13" | [[Chimps onder elkaar]] | ||
| Regie, camera, montage, commentaar, productie | | Regie, camera, montage, commentaar, productie | ||
| Regel 247: | Regel 248: | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kronkel; Simon Carmiggelt]] | | height="13" | [[Kronkel; Simon Carmiggelt]] | ||
| Productie, regie | | Productie, regie | ||
| Regel 253: | Regel 254: | ||
| 1985 | | 1985 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Passage: A Richard Erdman Sculpture]] | | height="13" | [[Passage: A Richard Erdman Sculpture]] | ||
| Montage | | Montage | ||
| Regel 259: | Regel 260: | ||
| 1985 | | 1985 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Seven Variations on a Theme]] | | height="13" | [[Seven Variations on a Theme]] | ||
| Docent, productie | | Docent, productie | ||
| Regel 265: | Regel 266: | ||
| 1985 | | 1985 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Monument voor een gorilla]] | | height="13" | [[Monument voor een gorilla]] | ||
| Regie, camera, montage, commentaar, productie | | Regie, camera, montage, commentaar, productie | ||
| Regel 271: | Regel 272: | ||
| 1987 | | 1987 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Alleen om u aan 't lachen te maken]] | | height="13" | [[Alleen om u aan 't lachen te maken]] | ||
| Samenstelling, redactie | | Samenstelling, redactie | ||
| Regel 277: | Regel 278: | ||
| 1988 | | 1988 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Children of Ghana]] (Kinderen van Ghana) [[Een dag in het leven van een kind]] | | height="13" | [[Children of Ghana]] (Kinderen van Ghana) [[Een dag in het leven van een kind]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| Regel 283: | Regel 284: | ||
| 1988 | | 1988 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Fons Jansen]] | | height="13" | [[Fons Jansen]] | ||
| Regie | | Regie | ||
| Regel 289: | Regel 290: | ||
| 1991 | | 1991 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Gewoon Toon]] | | height="13" | [[Gewoon Toon]] | ||
| Redactie, regie | | Redactie, regie | ||
| Regel 295: | Regel 296: | ||
| 1991 | | 1991 | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[People of the Forest]] | | height="13" | [[People of the Forest]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
Huidige versie van 26 sep 2012 08:08
| titel | functie | medium | jaartal (première) |
| Veilig verkeer in Hengelo (oorspronkelijke titel onbekend) | Camera en regie | bioscoop | 1933 |
| Boer Pieterse schoot in de roos | Camera | bioscoop | 1948 |
| De Muiderkring herleeft | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1949 |
| Talking Facts (Kleurrijk Holland?) | montage | bioscoop | 1949 |
| Myrte en de demonen | Camera | bioscoop | 1950 |
| Spiegel van Holland | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1950 |
| Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen | Regie | bioscoop | 1951 |
| Dijkbouw | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1952 |
| Panta Rhei | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1952 |
| The Changing Earth (Ontstaan en vergaan) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Search for Oil (De opsporing van aardolie) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Wildcat (De verkenningsboring) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Oilfield (Het olieveld) | Regie en scenario | bioscoop | 1954 |
| … en de zee was niet meer | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1955 |
| De fabricage van Stork-Ricardo Dieselmotoren / Volle Kracht! (verschillende versies) | Uitvoerend producent | bioscoop | 1955 |
| God Shiva | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1955 |
| The Rival World (Strijd zonder einde) | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1955 |
| Rembrandt, schilder van de mens | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1957 |
| Fanfare | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1958 |
| Glas | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1958 |
| Over glas gesproken | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1958 |
| De zaak MP | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1960 |
| Delta Phase 1 | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1962 |
| Zoo | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1962 |
| Alleman | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1963 |
| Slochteren aan de lijn | productie | bioscoop | 1965 |
| De stem van het water | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1966 |
| Not Enough | productie | bioscoop | 1967 |
| Bridges in Holland | productie | bioscoop | 1968 |
| Retour Madrid | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1968 |
| Trafic | Co-regie en uitvoerend producent | bioscoop | 1971 |
| Bij de beesten af | Regie, montage, productie | bioscoop | 1972 |
| Dokter Pulder zaait papavers | Regie, productie | bioscoop | 1975 |
| Nationale parken... noodzaak | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1978 |
| De tijd zal het leren | Montage en advies | bioscoop | 1978 |
| Een pak slaag | Regie, productie | bioscoop | 1979 |
| Juliana in 70 bewogen jaren | adviezen | televisie | 1979 |
| Nederland | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1983 |
| Vroeger kon je lachen | Samenstelling, regie, productie | bioscoop | 1983 |
| Chimps onder elkaar | Regie, camera, montage, commentaar, productie | bioscoop | 1984 |
| Kronkel; Simon Carmiggelt | Productie, regie | televisie | 1985 |
| Passage: A Richard Erdman Sculpture | Montage | bioscoop | 1985 |
| Seven Variations on a Theme | Docent, productie | bioscoop | 1985 |
| Monument voor een gorilla | Regie, camera, montage, commentaar, productie | bioscoop | 1987 |
| Alleen om u aan 't lachen te maken | Samenstelling, redactie | televisie | 1988 |
| Children of Ghana (Kinderen van Ghana) Een dag in het leven van een kind | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1988 |
| Fons Jansen | Regie | televisie | 1991 |
| Gewoon Toon | Redactie, regie | televisie | 1991 |
| People of the Forest | commentaar | bioscoop | 1991 |