Oeuvre van Ageeth Scherphuis: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- valign="top" | width="181" height="13" | AVRO | width="155" | omroeper | width="63" | 1955...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="188" height="13" | Titel | |||
| width="116" | Functie | |||
| width="98" | Jaar | |||
| width="58" | Medium | |||
| width="132" | Opmerking | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="181" height="13" | [[AVRO]] | | width="181" height="13" | [[AVRO]] | ||
| Regel 94: | Regel 101: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | 40 jaar AVRO-amusement - Cavalcade]] | | height="26" | [[40 jaar AVRO-amusement - Cavalcade]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1963 | | 1963 | ||
Versie van 6 jan 2011 08:45
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| AVRO | omroeper | 1955-1967 | televisie | |
| Varen is fijner dan je denkt | acteur | 1957-1960 | televisie | |
| Redt een kind | presentator | 1959 | televisie | |
| Dat is TV | presentator | 1960 | televisie | |
| Muzikanten van nabij | presentator, interviewer | 1960 | televisie | |
| Flits | presentator, commentaar | 1960 | televisie | |
| Miljoenen ogen | omroeper | 1961 | televisie | sluit als omroepster het programma af |
| AVRO's Internationaal Danstoernooi 1962 | presentator | 1962 | televisie | |
| Voor grote en kleine kinderen | presentator | 1962 | televisie | |
| Televizier | interviewer | 1962 | televisie | |
| Niet bekend (taakid 564659) | verslaggever | 1962 | radio | tocht met 'De Oranje' naar IJmuiden |
| Sjoukje Dijkstra | interviewer | 1963 | televisie | |
| Nationaal programma ter gelegenheid van de verjaardag van HM Koningin Juliana | commentaar | 1963 | televisie | |
| 40 jaar AVRO-amusement - Cavalcade | presentator | 1963 | televisie | |
| Kijkerspost | commentaar | 1963 | televisie | |
| Nieuw oogst | presentator | 1963 | televisie | |
| TV-magazine | presentator, interviewer | 1964-1965 | televisie | |
| TV magazine kijk | presentator, interviewer | 1965-1966 | televisie | |
| Monitor | presentator, interviewer | 1966-1968 | televisie | |
| Wat een dag | presentator | 1967 | televisie | |
| Niet bekend (taakid 569847) | verslaggever | 1967 | radio | opening Firato '67, introductie kleurentelevisie |
| Open oog | presentator | 1968 | televisie | |
| Nederlands Cultureel Contact | interviewer | 1968 | televisie | |
| Scala | presentator | 1968-1970 | televisie | |
| Niet bekend (taakid 208254) | interviewer | 1968 | televisie | interview met Danny Kaye |
| Niet bekend (taakid 166805) | presentator | 1969 | televisie | UNICEF-spot naar aanleiding van hongersnood in Biafra |
| Niet bekend (taakid 174621) | presentator | 1970 | televisie | filmpremière |
| Kunstgrepen | presentator, interviewer | 1970-1971 | televisie | |
| Video | interviewer | 1971 | televisie | |
| Uit de kunst | interviewer | 1971-1972 | televisie | |
| De onvergetelijken | presentator | 1972 | televisie | |
| Dames gaan voor | interviewer | 1973 | televisie | |
| 1 op zondag | interviewer | 1975 | televisie | |
| Postbus 51 | presentator | 1976 | televisie | Schadefonds Geweldsmisdrijven |
| Ot…en hoe zit het nou met Sien? | presentator, redacteur | 1975-1982 | televisie | |
| Moeder, wat deed jij in de oorlog? | redacteur | 1980 | televisie | |
| De spijker op z'n kop show | presentator | 1983 | televisie | gastpresentator (1 maart) |
| Vijf minuten bedenktijd | interviewer | 1983 | televisie | |
| Uitkijk | presentator | 1983-1984 | televisie | |
| Markant | interviewer | 1985 | televisie | interview met Erik de Vries |
| Bejaarden zangconcours | presentator | 1985 | televisie | |
| Kwartslag | samensteller, interviewer | 1985-1989 | televisie | |
| AIDS | redacteur, presentator | 1987 | televisie | |
| Rennen om in leven te blijven | redacteur, interviewer | 1987 | televisie | |
| Het zout in de pap | verslaggever | 1987 | radio | |
| Screentest | jurylid | 1988 | televisie | |
| De schaker en de dame | acteur | 1990 | televisie | |
| Verhalen uit het land van de voldongen feiten | commentaar | 1998 | televisie | |
| OVT | presentator | 2007 | radio | eigen column |
| Televisie op verkeer, verkeer op televisie | presentator | onbekend | televisie | niet uitgezonden, spots |
| Joris Ivens | interviewer | onbekend | televisie | niet uitgezonden, interview |