Oeuvre van Lex Schoorel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1964 | | 1964-1967 | ||
| | | | ||
| Regel 123: | Regel 123: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Monica]] | | height="13" | [[Monica]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1967 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een dame uit de provincie]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 132: | Regel 139: | ||
| Presentatie | | Presentatie | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | | | ||
Versie van 29 jun 2011 09:27
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| John Walker | Acteur | Televisie | 1959 | |
| Als twee druppels water | Acteur | Bioscoop | 1963 | |
| Cyrano de Bergerac | Acteur | Televisie | 1963 | |
| Naspel op Nederhorst | Acteur | Televisie | 1963 | |
| Romeo en Julia | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Op hoop van zegen | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Vrouwtje bezemsteel | Acteur | Televisie | 1964-1967 | |
| Het mysterie van "De Arend" | Acteur | Televisie | 1964 | |
| Geen gewone jongen | Acteur | Televisie | 1965 | |
| Logboek 1566 | Presentatie | Radio | 1966 | |
| Modesty Blaise | Presentatie | Bioscoop | 1966 | |
| Twaalf gezworenen | Acteur | Televisie | 1966 | |
| Cécile, of school voor vaders | Acteur | Televisie | 1966 | |
| Als er geen zwarten bestonden, moesten ze worden uitgevonden | Acteur | Televisie | 1966 | |
| Jongens, jongens, wat een meid! | Acteur | Bioscoop | 1966 | |
| Logboek 1567 | Presentatie | Radio | 1967 | |
| Monica | Acteur | Televisie | 1967 | |
| Een dame uit de provincie | Acteur | Televisie | 1967 | |
| Logboek Heiligerlee | Presentatie | Radio | 1968 | |
| Mondig | Acteur | Radio | 1968 | |
| Labberdibbus | Acteur | Televisie | 1969 | |
| De Plantage (hoorspel) | Acteur | Radio | 1969 | |
| Floris | Acteur | Televisie | 1969 | |
| Ferdinand Huyck | Acteur | Radio | 1970 | |
| De kleine zielen | Acteur | Televisie | 1970 | |
| Voordracht lied in tweevoud | Uitvoerende | Radio | 1970 | |
| De marathonmuzikant | Acteur | Radio | 1970 | |
| Oke ma, laten we er verder niet meer over ouwehoeren | Acteur | Radio | 1971 | |
| The little ark | Acteur | Bisocoop | 1972 | |
| Het wachtwoord is vrede | Acteur | Radio | 1973 | |
| Frühbesprechung | Acteur | Televisie | 1973 | |
| Waaldrecht | Acteur | Televisie | 1973 | |
| Nowhere man | Acteur | Radio | 1973 | |
| De kaart | Acteur | Radio | 1974 | |
| Als kind liep ik de zon tegemoet | Uitvoerende | Radio | 1975 | |
| Tijdschrift | Acteur | Televisie | 1975 | |
| Grijpstra en de Gier | Acteur | Bioscoop | 1979 | |
| Duel in de diepte | Acteur | Televisie | 1979 | |
| De beslagen spiegel | Acteur | Televisie | 1980 | |
| Mata Hari | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Verdachte omstandigheden | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Armoede | Acteur | Televisie | 1982-1983 | |
| Een zaak van leven of dood | Acteur | Bisocoop | 1983 | |
| De tuinfluiter | Acteur | Radio | 1984 | |
| Het wassende water | Acteur | Televisie | 1986 | |
| Effectief omgaan met conflicten | Acteur | Televisie | 1990 | |
| Unit 13 | Acteur | Televisie | 1998 |