Oeuvre van André van Duin: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De André van Duin show]] | | height="13" | [[De André van Duin show (Theater)]] | ||
| Komiek | | Komiek | ||
| | | Theater | ||
| 1972, 1977 | | 1972, 1977 | ||
| | | | ||
| Regel 252: | Regel 252: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1994-1995 | | 1994-1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De André van Duin show]] | |||
| Komiek | |||
| Theater | |||
| 1995-1998 | |||
| | | | ||
Versie van 3 nov 2011 13:03
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Een avondje teevee met André | Komiek | Televisie | 1969 | |
| Oebele | Komiek | Televisie | 1971 | * In de rol van Mr. Clean O Clean |
| De André van Duin show (Theater) | Komiek | Theater | 1972, 1977 | |
| Het meisje met de blauwe hoed | Acteur | Televisie | 1972 | *In de rol van Toon Bulthuis |
| Dik Voormekaar show | Presentator, acteur | Radio | 1973 - 1985 | |
| Dag dag heerlijke lach | Acteur | Televisie | 1974 | |
| André van Duin's pretfilm | Acteur | Televisie | 1974 | |
| Hotel de Botel | Acteur | Televisie | 1976 | |
| De lachcarrousel | Acteur | Televisie | 1976 | |
| Dik Voormekaar Show | Acteur | Televisie | 1977-1979 | |
| André's kerstshow | Acteur | Televisie | 1978 | * De show wordt herhaald in 1982 |
| Te land, ter zee en in de lucht | Presentator | Televisie | 1978-1979 | *In de rol van Meneer Vreugdevol |
| Thuisbank met André van Duin | Acteur | Reclame | 1979 | |
| Lachen om het leven | Acteur | Televisie | 1979 | |
| André van Duin solo | Acteur | Televisie | 1979 | |
| André van Duin's jubileumshow | Acteur | Televisie | 1979 | |
| André Alaaf | Acteur | Televisie | 1979 | |
| Flip Fluitketelshow | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Het beste van André | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Ik ben Joep Meloen | Acteur | Film | 1981 | |
| Op en top André | Acteur | Televisie | 1981 | |
| Boem-Boem | Acteur | Televisie | 1982 | |
| André's comedy parade | Acteur | Televisie | 1982-1985 | |
| De Boezemvriend | Acteur | Film | 1982 | |
| De tele thuis show | Acteur | Televisie | 1983 | |
| Dag 83, hallo 84 | Presentator | Televisie | 1983 | |
| Moordspel | Panellid | Televisie | 1987 | |
| De Ep Oorklep show | Acteur | Televisie | 1987 | |
| Op dolle toeren | Acteur | Televisie | 1987 | |
| Animal crackers | Maker | Televisie | 1988 | |
| Gala voor André | Maker | Televisie | 1989 | |
| Wie ben ik? | Teamcaptain | Televisie | 1990-2002 | |
| Jaap Aap show | Maker | Televisie | 1991 | |
| De Van Duin show | Maker, presentator | Televisie | 1993-1994 | |
| Bij Van Duin | Maker, presentator | Televisie | 1994-1995 | |
| De André van Duin show | Komiek | Theater | 1995-1998 | |
| Lach mee met André | Maker, presentator | Televisie | 1996 | |
| Crazy Race | Presentator | Televisie | 1997-1998 | |
| Pittige Tijden | Acteur | Televisie | 1998 | *Gastrol als meneer Wijdbeens |
| André's comedy club | Presentator | Televisie | 1998-1999 | |
| Dik Voormekaar show | Presentator, acteur | Radio | 2000 - 2003 | |
| André van Duin op z'n best! | Presentator, Acteur | Televisie | 2000-2004 | |
| Bij Ron of André | Presentator | Televisie | 2000 | |
| Ron & André's Bingopaleis | Presentator | Televisie | 2001-2002 | |
| Willeke & André's sterrenbingo | Presentator | Televisie | 2002 | |
| De André van Duin Jubileumshow | Acteur | 2004 | Theater | |
| Frans en André | Acteur | Televisie | 2005 | |
| Typisch Van Duin | Acteur | Televisie | 2006 | |
| Toen was geluk heel gewoon | Acteur | Televisie | 2008 | *Gastrol van Dokter Hornstra in de aflevering "De bijna doodervaring" |
| Dik Voormekaar show | Acteur | Televisie | 2009 | |
| Van Duin op z'n best (2009) | Acteur | Televisie | 2009 | |
| Van Duin op z'n best (2010-2011) | Acteur | Televisie | 2010-2011 |