Oeuvre van Felix Meurders: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1974, 1985 | | 1974, 1985 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Heug en meug-show]] | |||
| presentator | |||
| 1974 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 78: | Regel 85: | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onafhankelijkheid Suriname]] | |||
| verslaggever | |||
| 1975 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De achternacht]] | |||
| presentator | |||
| 1976 | |||
| radio | |||
| stunt: links het AM-programma, rechts het FM-programma | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 101: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Rock 'n' roll methode]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1976-1982 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 126: | Regel 147: | ||
| 1979-1986 | | 1979-1986 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wegens vakantie gesloten]] | |||
| presentator | |||
| 1980 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 136: | Regel 164: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Vredesdemonstratie]] | ||
| | | verslaggever | ||
| | | 1983 | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 145: | Regel 173: | ||
| height="13" | [[Elfstedentocht]] | | height="13" | [[Elfstedentocht]] | ||
| presentator, verslaggever | | presentator, verslaggever | ||
| 1986 | | 1985-1986 | ||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De rode draad]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 1985-1987 | |||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 256: | Regel 291: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hier en nu (radio)]] | | height="13" | [[Hier en nu (radio)]] | ||
| presentator | |||
| 1989 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het aanzien van de jaren '80]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Regel 273: | Regel 315: | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De finale]] | |||
| verslaggever | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radiolanda]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bal op het dak]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ronde van Hilversum]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Gezamenlijk programma Golfoorlog | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| radio | |||
| | | | ||
Versie van 18 jan 2013 14:56
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Minjon | presentator, radiomaker | 1964-1968 | radio | afdeling Maastricht |
| Tiener toppertijd | presentator | 1968 | radio | |
| Ad 's-Gravesande | muzieksamensteller | 1968 | radio | |
| Felix Meurders | presentator | 1969 | radio | |
| Muziek voor Eva | presentator | 1969 | radio | |
| De daverende dertig | presentator | 1969-1974 | radio | |
| Dingen van de dag | presentator | 1974, 1985 | radio | |
| Heug en meug-show | presentator | 1974 | radio | |
| In de Rooie Haan | presentator, interviewer | 1974-1989 | radio | |
| Langs de lijn | verslaggever, presentator | 1974-1995 | radio | presentator vanaf 1982 |
| De Meurders methode | presentator | vanaf 1974 | radio | |
| Onafhankelijkheid Suriname | verslaggever | 1975 | radio | |
| De achternacht | presentator | 1976 | radio | stunt: links het AM-programma, rechts het FM-programma |
| Gesodemeurders | presentator | jaren zeventig | radio | |
| VARA's zoekplaatje | presentator | jaren zeventig | radio | |
| Nationale hitparade | presentator | jaren zeventig | radio | |
| Rock 'n' roll methode | presentator | 1976-1982 | radio | |
| VARA-visie | presentator | 1978 | televisie | |
| De avondspits | verslaggever | 1979 | radio | |
| Voetbal '80 | presentator | 1979-1986 | televisie | |
| Wegens vakantie gesloten | presentator | 1980 | radio | |
| Felix Meurders, Louis Verschuur en Jeroen Post | presentator | 1982 | radio | |
| Vredesdemonstratie | verslaggever | 1983 | radio | |
| Elfstedentocht | presentator, verslaggever | 1985-1986 | radio | |
| De rode draad | presentator, interviewer | 1985-1987 | radio | |
| Radio Tour de France | presentator | 1986-1995 | radio | |
| Achter het nieuws | redacteur, interviewer, verslaggever, presentator | 1986-1992 | televisie | |
| Woensdageditie | presentator, interviewer | 1987-1995 | radio | |
| Vrijdageditie | presentator, interviewer | 1987-1994 | radio | |
| Wereldrecord simulataan schaken | presentator, interviewer | 1988 | radio | |
| Brandpunt | commentaar | 1988 | televisie | |
| Radiolympia | presentator | 1988, 1992 | radio | |
| TV-Magazine | presentator | 1988-1989 | televisie | |
| Tijdsein | presentator | 1988 | radio | |
| TROS Aktua sport | verslaggever | 1989 | radio | |
| De samenloop | verslaggever | 1989 | radio | |
| De politieke barometer | presentator | 1989 | televisie | |
| De opening | presentator | 1989 | radio | |
| Kassa! | presentator, eindredacteur | 1989-2010 | televisie | |
| Zondageditie | presentator | 1989 | radio | |
| Hier en nu (radio) | presentator | 1989 | radio | |
| Het aanzien van de jaren '80 | presentator | 1989 | radio | |
| Faktor 5 | presentator | 1990 | radio | |
| Mag ik even vangen? | eindredacteur | 1990 | televisie | |
| De finale | verslaggever | 1990 | radio | |
| Radiolanda | presentator | 1990 | radio | |
| Bal op het dak | presentator | 1990 | radio | |
| De ronde van Hilversum | presentator | 1990 | radio | |
| Gezamenlijk programma Golfoorlog | presentator | 1991 | radio | |
| Voor 18 jaar en ouder | redacteur | 1991 | televisie | |
| Met het oog op morgen | verslaggever, interviewer | 1990-1992 | radio | |
| De belastingshow | eindredacteur | 1992 | televisie | |
| De verleiding | redacteur | 1992 | televisie | |
| Gezamenlijk programma | verslaggever | 1992 | radio | Bijlmerramp |
| Herdenkingsprogramma vliegramp Bijlmermeer | verslaggever | 1992 | radio | |
| The all-American night | verslaggever | 1992 | radio | |
| Herdenkingsdienst vliegramp Faro | verslaggever | 1992 | radio | |
| De eindstreep | presentator | 1992 | radio | |
| NOVA | presentator | 1994-1995 | televisie | |
| Sportjournaal | presentator | 1994-1996 | televisie | |
| Dinsdageditie | presentator | 1995 | radio | |
| Zaterdageditie | presentator | 1995 | radio | |
| Spijkers met koppen | presentator | 1995-heden | radio | |
| Middageditie | presentator | 1995-2000 | televisie | |
| De karavaan | presentator | 1996-1999 | radio | |
| De leugen regeert | presentator, programmamaker | 2000-2009 | televisie | |
| Barend & Witteman | presentator | 2000-2004 | televisie | en eenmalig in 2005 |
| De ochtenden | presentator | 2001-2006 | radio | |
| Radio Kassa | presentator, programmamaker | 2006-2010 | radio | |
| Degids.fm | presentator, eindredacteur | 2010-heden | radio | |
| Radio 1 sportzomer | presentator | 2012 | radio |