Oeuvre Stephen Emmer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- style=... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 63: | Regel 63: | ||
| | | | ||
| televisie | | televisie | ||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 1 journaal]] tune | |||
| componist | |||
| | |||
| radio | |||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 80: | Regel 87: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Buch]] tune | ||
| | | componist | ||
| | | | ||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Politiebericht]] tune | |||
| componist | |||
| | | | ||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 108: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | KRO | | height="13" | Radio 2 stationcall | ||
| componist | |||
| | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | KRO stationcall | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 115: | Regel 136: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | NCRV | | height="13" | NCRV stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 122: | Regel 143: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | NOS | | height="13" | NOS stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 129: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | ZDF | | height="13" | ZDF stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 136: | Regel 157: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | AVRO | | height="13" | AVRO stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 143: | Regel 164: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | VARA | | height="13" | VARA stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 150: | Regel 171: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | TROS | | height="13" | TROS stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 157: | Regel 178: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | VPRO | | height="13" | VPRO stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 164: | Regel 185: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | NPS | | height="13" | NPS stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 171: | Regel 192: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Veronica | | height="13" | Veronica stationcall | ||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 193: | Regel 214: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | AMEV reclame jingle | | height="13" | AMEV reclame jingle | ||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Verenigde Verzekeraars reclame jingle | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
| Regel 305: | Regel 333: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Oerbrood reclame jingle | | height="13" | Oerbrood reclame jingle | ||
| componist | |||
| | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Shanghai: The people's city]] | |||
| componist | |||
| 1985 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[A sunny day with lovin' car]] | |||
| componist | |||
| 1987 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De geschiedenis van de Tweede Kamer]] | |||
| componist | | componist | ||
| | | | ||
Versie van 28 okt 2008 10:11
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Radionome | samensteller, presentator | 1980 | radio | |
| Vogue Estate | componist, muzikant | 1982 | LP | |
| Kwartslag tune | componist | televisie | ||
| Den Haag vandaag tune | componist | televisie | ||
| NOS-laat tune | componist | televisie | ||
| Van gewest tot gewest tune | componist | televisie | ||
| Per seconde wijzer tune | componist | televisie | ||
| Sportjournaal tune | componist | televisie | ||
| Radio 1 journaal tune | componist | radio | ||
| Waku waku tune | componist | televisie | ||
| Schoolse zaken tune | componist | televisie | ||
| Buch tune | componist | televisie | ||
| Politiebericht tune | componist | televisie | ||
| NOS Journaal tune | componist | televisie | ||
| Nederland 1/2/3 bumper jingles | componist | televisie | ||
| RTL Nieuws tune | componist | televisie | ||
| Radio 2 stationcall | componist | radio | ||
| KRO stationcall | componist | televisie | ||
| NCRV stationcall | componist | televisie | ||
| NOS stationcall | componist | televisie | ||
| ZDF stationcall | componist | televisie | ||
| AVRO stationcall | componist | televisie | ||
| VARA stationcall | componist | televisie | ||
| TROS stationcall | componist | televisie | ||
| VPRO stationcall | componist | televisie | ||
| NPS stationcall | componist | televisie | ||
| Veronica stationcall | componist | televisie | ||
| Camel Trophy reclame jingle | componist | televisie | ||
| Rabobank reclame jingle | componist | televisie | ||
| AMEV reclame jingle | componist | televisie | ||
| Verenigde Verzekeraars reclame jingle | componist | televisie | ||
| RTL 4 station jingle | componist | televisie | ||
| Holland Festival 60-jarig jubileum spotje jingle | componist | televisie | ||
| RTL 7 station jingle | componist | televisie | ||
| RTL5/Jensen! bumper jingle | componist | televisie | ||
| 538 Nieuws tune | componist | radio | ||
| MTV News tune | componist | televisie | ||
| Nike Women reclame jingle | componist | televisie | ||
| Motel Films bioscooptrailer jingle | componist | bioscoop | ||
| Jeugdjournaal tune | componist | televisie | ||
| Beeld en Geluid experience jingles | componist | tentoonstelling | ||
| IDFA jingle | componist | bioscoop | ||
| RTL Z tune | componist | 2001 | televisie | |
| Yorin tune | componist | 2001 | televisie | |
| Goedemorgen Nederland tune | componist | televisie | ||
| RTL Travel tune | componist | televisie | ||
| Oerbrood reclame jingle | componist | televisie | ||
| Shanghai: The people's city | componist | 1985 | film | |
| A sunny day with lovin' car | componist | 1987 | televisie | |
| De geschiedenis van de Tweede Kamer | componist | televisie | ||
| Dilemma's tune | componist | televisie | ||
| Ancient roots tune | componist | televisie | ||
| Fox Kids Top 20 tune | componist | televisie | ||
| Vogue reclame jingle (MTV) | componist | televisie | ||
| Amando reclame jingle (MTV) | componist | televisie | ||
| Shockdoc tune | componist | televisie | ||
| De kat in de zak tune | componist | televisie | ||
| Ook dat nog! | componist | 2003 | televisie | |
| Yorin station identity relaunch | componist | 2004 | televisie | |
| Xyanide (Playlogic) | componist | computerspel | ||
| Dochter en moeders tune | componist | televisie | ||
| TMF Travelfacts tune | componist | televisie | ||
| LookingGood tune | componist | televisie | ||
| Albert tune | componist | televisie | ||
| 4 in het land tune | componist | televisie | ||
| Recitement | componist | 2007 | CD |